Podivný sen, výklad?

Od: Datum: 11.01.16 12:38 odpovědí: 2 změna: 11.01.16 13:17

Co myslíte že znamenal můj sen. Zdál se mi nedávno. Byl jsem na návštěvě za někým v blázinci. Byli tam pokoje s pacienty. Pak se to tam vyprázdnilo a většina nebo všichni kajsi odešli. Dozvěděl jsem se že ten den bylo výročí jakési tragedie. Pak jsem se šel projít na chodbě taky nikdo. Pak jsem šel do suterénu a tam jsem procházel kuchyní, potkal jsem cestou vedoucí kuchyně, atd. to je nepodstatné, pak jsem vyšel ze suterénu na chodbu a tam bylo oběšených asi 5-10 pacientů. A zjistil jsem že se oběsili přesně rok to bylo ten den co se stala ta tragedie že se tam před tím taky nějací pacienti oběsili nebo zemřeli. Nepamatuji si přesně ale vím že jsem procházel kolem několika oběšených a pak se vracel zas nahoru.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.16 12:54
avatar

No, tak to byste to měl mít hodně dobré. Měl byste se v dohledné době dostat na vyšší místo ve svém zaměstnání a získat si v něm velice dobrou a úctyhodnou pozici.

Nebo si v brzké době vydobudete nějakým činem uznání a to se právě projeví v tom, že dostanete vyšší post ve svém zaměstnání.

Ať tak, nebo tak, čekají Vás lepší časy...:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dota
Datum: 11.01.16 13:17

To mi připomnělo, jak jsem byl opravdu v blázinci někoho navštívit, když vidím, že za zdí na silnici blikají světla policajtů, tak mu říkám, co tam můžou dělat. Jak jsem přišel ke svému autu, tak mně to bylo hnedka jasný a taky mně bylo jasný, že jsem se pořádně neučil v autoškole, protože jsem nevěděl, že žlutá čára u silnice znamená, že tam nesmím stát. Toto poučení mě přišlo na 500 kč.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.