Seznam.cz - máte taky problém?

Od: Datum: 09.02.16 15:10 odpovědí: 9 změna: 10.02.16 07:07

Dobrý den, předem se omlouvám, pokud už tu někde nějaká diskuze na toto téma je, kdyžtak prosím o odkaz, ale zajímaly by mě některé věci na Seznamu.cz, možná bych něco našla v nápovědě, ale chci se zeptat i tady.

Pro úplnost, používám prohlížeč Mozilla Firefox.

Za prvé, přihlašování na e-mail (to už je dlouho), ale radši se taky přeptám: Dřív bylo možné se přhlásit na seznámácký e-mail pouze vyplněním daných políček, když se chci přihlašovat teď, tak mi vyjede samostatná tabulka na přihlášení, která po přihlášení zmizí. Proč došlo k této změně?

Další věc, po přihlášení se mi na některých mých e-mailech hned nahoře zobrazí i "obrys" několika zpráv, u jiných musím kliknout (rozkliknout) položku E-mail v dolní části stránky. Kde m¨ám chybu v nastavení, proč je to u každého e-mailu jinak, když jsou oba ...@seznam.cz? A proč bylo zrušeno automatické přejití do e-mailu, to dřív šlo, teď musím klikat na záložku e-mail, abych se do schránky dostala?

Dále, už asi 2 dny jsem si všimla, že se mi na Seznamu e-mail trochu změnil - všechny zprávy se mi jakoby zvětšily, pokud chci někomu poslat e-mail, tak to rozhraní je také jiné (Předmět, Příjemce - dřív to bylo hned pod sebou, teď tu mám větší mezeru, a celkově když se podívám na jednotlivé sekce (doručené, odeslané...), tak mi přijde¨, že se také zvětšily.

Po rozkliknutí nějaké vlastní zprávy - e-mailu se mi zdá, že všechny zprávy má teď hodně odsazené od kraje, možná i v písmu došlo trochu ke změnám - to dělal seznam zase nějaké změny, nebo jsem si to někde omylem nastavila sama?

A asi poslední věc, ta se týká dneška, nešlo mi párkrát samotné přihlášení do e-mailu, vše jsem odklikla, ale nic se nestalo, a když chci něco vyhledat přes samotný vyhledávač (třeba právě Poradte.cz), tak mi tu Seznam hlásí, že stránku nemůže najít a chybu 404. Ale to je možná pomalým internetem, nevím.

Máte někdo podobný problém, či jste zaregistrovali nějaké změny na seznamáckém e-mailu? Díky za všechny reakce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jofa®
Datum: 09.02.16 15:30

Nejde to. Píšou, že to do 16.30 hod. dají dohromady.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 09.02.16 15:33
avatar

Už jsem si psal s jejich podporou - mají problém "druhotný" - od další firmy, takže netuší, kdy to bude ok. Ale já teď něco zkoušel dohledat a bez potíží...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 15:42
avatar

Co se týče těch chybně načítaných stránek,zkuste v nastavení vyčistit cookies.Pokud máte jiný prohlížeč,kromě Mozilly,tak zkusit jak se stránky načítají v něm.Pokud by to bylo v pořádku,tak zkusit dát Mozillu do původního nastavení.Samozřejmě ztratíte různá nastavení+případné doplňky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 18:27

Seznam jakkoliv nepoužívám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 20:25

Ahoj Seznamko.

A není problém v tom, že máš třeba XPčka nebo VISTY? Ty už nebudou podporovaný taky a přestávají fungovat některé věci.

Namontuj si GOOGLE CHROME a mělo by to fungovat. Já mám zatím oboje a na Exploreru dělám to co mi na něm ještě jde. Budi asi muset přejít na 8ičky. Jsem konzervativní a nadšenej z toho nejsem.


doplněno 10.02.16 00:42:

Ahoj.

Jestli jste si nehejbly s nastavením velikosti. 100% 125% na 150%. Na Ečku to je vpravo dole. U Chromu nevím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 09.02.16 21:32

To jsem ráda že jste to sem napsala...protože jsem si dnes myslela že se mi zázračně uzdravili oči *smich* - najednou všechno v mailu trošku větší. Chvilku na to koukám, pak si vyčistím brýle, nic...myslela jsem že mi asi hrabe *bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jeka
Datum: 09.02.16 23:07

No to jsem taky ráda, že jsem se sem koukla. Mám najednou všechno v mailu zvětšené, písmo a tak, už jsem hledala v nastavení, jestli to nejde nějak změnit - nic. Mám Google Chrome a XPéčka. Jinak to ale funguje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.16 01:08
avatar

v IE 11 - úvodní stránku Seznam.cz už neřeším - pokaždé jinak. Změnu mají i v Emailu - hledal jsem funkci adresátů "skrytá kopie". Bratr v IE10 starší zprávy - problém mazaní, novější normálně

nekrituzuji - konstatuji, protože na mém starém účtu u Tiscali trvá doručení mailu 15 h - vicenásobně testováno

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mija*
Datum: 10.02.16 07:07

Stejný problém jak popisujete,větší písmo v emailu a nešlo mi z 90% přihlášeni na stránky.Dnes už o trochu lepší, ale zase hrozně pomalé načítáni třeba Poradte.cz a i jiné.Jsem ráda že jste to napsala *palec*už jsem myslela že chyba je jen u mne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.