1xProč na člunech?

Od: Datum: 08.01.16 08:55 odpovědí: 3 změna: 08.01.16 21:38

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč uprchlíci plují z Turecka do řecka na člunech přes moře, když přes Bospor vedou dva mosty a pod ním vede metro? Prosím zdržte se flame a OT příspěvků. Opravdu mě to nedávno zarazilo? Takové chování snad(doufám), má nějaký důvod. Jaký. Mě napadl jediný. Hermeticky zavřené hranice mezi Tureckem , Řeckem Bulharskem. Děkuji za vaše poznatky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jenda2
Datum: 08.01.16 09:15

Protože nemají pasy. Veškeré putování nekonečné řady" uprchlíků" je zřejmě dobře vymyšlená stratedie IS. Ti skuteční váleční chudáci zůstávají v místě a umírají hlady. Nikomu doposud nebylo nápadné, že jako uprchlík ze zničené země nemůžu být vybaven teplým oblečením, novými telefony ( komu asi platí a jak telekomunikační poplatky za volání ) a 80 % všech jsou mladí muži. Minimum starých a žen s dětmi. Nakonec si toho všimla i Německá tajná služba. Ty násilnosti na silvestra je jen ukázka, jak to bude ve skutečnosti dál pokračovat. Německá policie totálně selhala a ti muslimové si dělali naprosto vše, co je napadlo, aniž měli nějaký postih. Dokonce vláda zapírala, že to byli žadatelé o azyl, až nakonec samotní policisté prozradili pravdu.

Když se statisícové sdružení dá do pohybu na nějaký pokyn, nikdo je nezastaví. Jejich náboženství jim to dokonce nařizuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 16:42
avatar

že by to bylo tím,že na moři je docela problém uhlídat hranice,kdežto na pevnině by měli přejítí několikanásobně horší?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vernon
Datum: 08.01.16 21:38
Bez pasů se nedostanou přes turecko-řeckou hranici. A nejsou to uprchlíci ale EKONOMIČTÍ IMIGRANTI.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.