Hlášky z ,,Čelistí,,

Od: Datum: 06.01.16 20:17 odpovědí: 6 změna: 07.01.16 19:10

Ahoj.

Tak nám dneska NOVA zase pustí první kultovní Jaws. Na jakou hlášku si z tohoto fimu vzpomenete?

Za mě je dost dobrá ta: Máme malou loď. To když se na moři vynoří obrovská palice Bílýho, šerifovi na boku lodi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.16 23:14
avatar

já si nevybavuju ani tak hlášku - ale jak žraloček hezky "papá" ... zrovna koukám na začátek.


doplněno 07.01.16 00:37:

ta hláška je : "to chce větší loď " - ale asi už jsem příliš přesycená přehršlemi různých fantasy akčňáků, takže na mne už ten film nepůsobí tak intenzivně, jako když nám ho komouši tenkrát poprvé pustili do kin (nevím už v jakém roce).


doplněno 07.01.16 00:43:

- taky nemám moc ráda horory, ve kterých jsou ze zvířat vytvořena monstra, aby je pak hrdinní "drakobijci" děsnými způsoby pozabíjeli. Je mi vždy líto těch zvířat - nemohu si pomoct. Žraloci se mi navíc dost líbí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.01.16 00:49

Ahoj Culdo.

Byl jsem na tom s kámošem v Liberci v Leťáku. 2x. Byli jsme už na učňáku a tak to bylo někdy v roce 1976-7. První skouknutí děsilo neznalé na asi 3-4 místech filmu. Při druhým promítání jsme se zaměřili právě na tyhle místa. Bylo úchvatné, jak se celé kino hnulo dozadu. Jak se všichni lekli třeba tý vylezlý hlavy, s toho vykouslého otvoru v potopené lodi. Na to nejde zapomenout.

Datum: 07.01.16 00:56
avatar

humbucker

- no to jo - taky jsem na to tenkrát koukala se zatajeným dechem ! - ... a už se blížíme k okamžiku, kdy žraloček spapá Quinta (koukám na to ze záznamu) - a to se mi líbí dnes, jako tenkrát ! - přece jenom to tomu "drsňákovi" docela přeju ... holt v tomto případě nadržuju žralokovi !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.01.16 05:31
avatar

Dobrý den.Tak hlášku si nevybavím,i když film jsem viděl za ta léta mnohokrát.ale pro zajímavos přikládám foto Jeffreyho Voorheese,který hrál mladého Alexe Kintnera,kterého žralok napadl na lehátku,a který tehdy i dnes žije v Martha´s Vineyard,kde se natáčelo.A také Chrise Rebella,který hrál Michaela Brodyho,staršího syna náčelníka,a který zemřel na infarkt ve 37 letech.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 07.01.16 13:53

Popravdě hlášku si nepamatuji žádnou, ale film na mě zapůsobil tak že jsem nikdy neměla potřebu jet k moři...ono taky proč když tam jsou žraloci *smich*. A marně se mi všici snažili vysvětlit, že ve Středozemním moři žraloci nejsou.

Ale jsou, ale jsou, ale jsou...*haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vernon
Datum: 07.01.16 19:10
Jsou. Hlavně Ostrouni a Máčky. I velký bílý tam občas zabloudí...
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.