Skyrim , otázky na hru

Od: Datum: 09.02.16 12:48 odpovědí: 5 změna: 09.02.16 21:27

dobry den chci se zeptat ohledne na hru Skyrim

premyslim bud si koupit zakladni nebo tu legendary

u ty legendarky se mi moc nelibi ty upiri a vlkodlaci a tak no

proste jestli je lepsi zakladni a na jak dlouhou budu hrat zakladni hru skyrim

moc mi z tim pomuzete

diky dopredu za odpoved

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.16 15:12

No... já kdysi kupoval základní hru, ale pak stejně dokoupil všechna DLC, takže mám vlastně legendary edici. Kdybych kupoval teď, určitě jdu rovnou do legendary edice...

A jak dlouho budeš hrát? To záleží na Tobě. Pokud pojedeš jen hlavní linii, tak hru dohraješ klidně za 20 - 40 hodin. Pokud si dáš práci se zkoumáním celé mapy a nalezením všech úkolů, tak je ta doba řádově jinde.

Já mám (snad) všechny questy, ale myslím, že mapu dopodrobna prozkoumanou nemám a jestli se nepletu, tak mám na Skyrimu nahráno nějakých 380 hodin.

Datum: 09.02.16 17:39

určitě je to super hra, základní verzi jsem hrál cca rok, rozšíření už mne moc nechytlo, ale jestli můžeš koupit za výhodnou cenu, jdi do toho

Datum: 09.02.16 20:29

no je ted na to sleva za 7,49 e mysto nejakych 30e

Datum: 09.02.16 20:31

no jenom ze se mi moc nelibi na tech dlc , ty upiri vlkodlaci , staveni domu atak no , vlastni nazor :)

Datum: 09.02.16 21:27

No... upíři byli už v Oblivionu... jsou to questy navíc a záleží na Tobě ke které straně se přidáš. Tuším, že se to dá i ignorovat... a jestli se nepletu, tak lze DLC deaktivovat ve spouštěči.

A stavět dům Tě nikdo nenutí... je to možnost navíc k těm domům co byly k mání už v základu hry.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.