Sportisimo- servismen

Od: Datum: 06.01.16 12:31 odpovědí: 4 změna: 15.01.16 19:21

Dobrý den,

přihlásil jsem se na volnou pozici do Sportisima, na pozici Servismen. Nicméně mi spousta lidí říká, ať tam nechodím, protože je to mizerně placené. Mám podanou ještě jednu žádost do výroby, odkud se mi nejspíše v nejbližších dnech také ozvou a v případě "hrozných" podmínek ve Sportisimu bych teda raději šel pracovat do výroby.

Chci se Vás zeptat, jestli někdo na této pozici pracoval a pokud možno, jestli byste mi mohli podat nějaké reference. A je to tam opravdu tak špatné po finanční stránce?

V pondělí jdu na pohovor, tak se vše dozvím, ale chci si udělat dopředu nějaký obraz ať pak nejsem překvapen.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: roman68*
Datum: 06.01.16 18:31

nemám osobní zkušenost-jen jako zákazník..ale vidím, že se tam podezřele často střídají prodavači !

(Hradec Králové)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.16 18:46
avatar
Jaké město? Kolik si představujete? Pokud se zaregistrujete mužu vám dát info do SZ.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.16 19:24
avatar

Tak peníze jsou jednou z nejdůležitějších parametrů zaměstnání a hlavně podle těch se rozhodnu jestli tam pracovat chci nebo nechci. - prostě se na to zeptejte za kolik tam budete dělat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: servismann
Datum: 15.01.16 19:21

Dobrý den,

reaguji na Váš výše uvedený dotaz. Jakožto bývalý servismann-prodavač ve společnosti Sportisimo, jděte raději pracovat do výroby. Řekněme si to lidsky když ptáčka chytaji, pěkně mu zpívají. Nastoupíte do zaměstnání, podstoupíte vysokorychlostní školení personálu. Toto školení Vám v hlavince zanechá jen zmatek, jelikož ve finále zjistíte, jaké máte kompetence servisáka. Jaké vybavení servisů na prodejnách mají, ať už nářadí, náhrad.díly, atd. O platových podmínkách se raději nebudeme bavit! Pokudˇ prodejna neplní měsíční stanovený limit, jdete domů s almužnou, která není lichotivá. Demotivující nařízení oblastních manažerů, absence tolerance.Vyslovený zákaz používání mobilních telefonů na prodejně a v zázemí, během pracovní doby. Většinou s pohrůžkou strhnutí finanční částky! Zaměstnanecké výhody-slevy katastrofální. Šílené, nekontrolovatelné jednotýdenní závozy prodejen, které se musí urychleně zpracovat! Na zákazníky a obsluhu nemáte čas, jelikož vybalujete, přebíráte zboží, oceňujete, kodujete proti odcizení. Následně musíte zboží vystavit, doplnit jak na prodejnu, tak zaskladnit do skladu. Sklady na prodejnách praskají ve švech, spousta zboží-textilu není na prodejně vystavená a doplněná o velikosti. Prodavačů je na spoustě prodejnách málo a když jsou, tak znechuceni z nastaveného systému, proti kterému sami nic nesvedou! Vyžaduje se od nich makat, držet hubu, nemít svůj názor a plnit milionové měsíční obraty, aby pání manageři měli nadité peněženky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.