Jak kouřit?

Od: Datum: 03.01.16 12:21 odpovědí: 7 změna: 03.01.16 23:23
Dobrý den, úvodem chci sdělit že nekouřím a ani o to nemám zájem. Můj dotaz zní, jak správně kouřit? Dost lidí v okolí kouří stylem že natáhnou kouř pouze do úst a následně vydechnou. Nemá se kouř natáhnout do plic? Ono natáhnout kouř do úst je vcelku o ničem a taková osoba v podstatě nekouří a jen tím obtěžuje okolí. Závěrem dodám že proti kuřákům nic nemám, ale každý máme svůj osobní minimální prostor. Pěkný den přeji :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.16 12:54
Tak nešlukují se doutníky. Jinak cigáro do plic. Huliči trávy zas drží kiuř co nejdéle v plicích. Ale překvapuje mne, že se Ti chce takovou blbostí zabývat, když nekouříš.
Od: bour
Datum: 03.01.16 13:17

a co je cílem, kouřit správně, abys co nejdřív umřel na rakovinu?

Datum: 03.01.16 15:34

chceš vědět, jak se má správně kouřit, nebo si chceš jen "rejpnout" do kuřáků?

Datum: 03.01.16 15:39

To je dobře, že nešlukují do plic, aspoň si neničí zdraví. Ale máš pravdu, že když nešlukují do plic tak proč vlastně kouří? Nikotin se do krve asi nedostane? (Jsem nekuřák)

Od: foo
Datum: 03.01.16 19:54
Fajn, pár z vás to pochopilo špatně. Když se má kouř vtáhnout do plic, je to kouření. Když se natáhne kouř do úst, co to je? K čemu to je?. Čtěte prosím pořádně, nekouřím, proti kuřákům nic nemám, jen mě zajímá co to má za smysl foukat si kouř jen tak bez efektu.
Datum: 03.01.16 23:10
Tihle spíš jen chtějí vypadat hustokrutě. Bohužel to pozorujícího člověka hned praští do očí, takže ze sebe spíš dělají tydýty. Navíc kilo za krabku cigár - co k tomu dodat.
Datum: 03.01.16 23:23

foo

- dobře - takže cigarety jedině šlukovat ! - i když něco málo se asi ústní sliznicí taky vstřebá, ale není nad to, si čoud hezky "poválet" v plicních sklípcích.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.