Jak překonat osamělost?

Od: Datum: 02.01.16 21:39 odpovědí: 4 změna: 03.01.16 12:07

Zdravím,

jak jsem nedávno psal, že už opravdu potřebuji holku, poradili jste mi, ať tak netlačím na pilu apod. A tak se ptám, jak se mám zbavit toho blbého pocitu osamělosti? I když chodím s kamarády např. plavat, hraji s nimi na PC, pořád s někým mluvím ať už naživo nebo přes skype, tak mi pořád něco chybí- druhá polovička.

Kladivo zatím povolávat nechci a když jdu spát, tak mám ten pocit stále, takže co s tím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.16 22:44
avatar

"Už opravdu potřebuji holku" - kolik Vám je? Mně je 32, taky jsem ještě žádnou neměl a ještě jsem na to neumřel. Taky mi chybí, ale co nadělám? Ponořím se do práce nebo dělám něco, co mě baví, a pocit osamění je pryč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.16 23:14
avatar

jakell, nevím kolik vám je roků, ale snažíte se vůbec proti tomu sám něco dělat? Je přece tolik příležitostí k seznámení, o které se připravujete i pouhým vysedáváním u PC..Nebo to je v dnešní době jinak? Panáček sedí v koutě a čeká, až si ho panenka sama najde.;). Já tomu nějak nerozumím.Odjakživa byl přece chlap "lovcem". Vymanit se z osamělosti je jen a jen na vás. Nemá cenu se utápět v negativních myšlenkách, ty k ničemu nevedou, ale každá snaha o změnu, to přece má smysl, nebo se mýlím?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 09:29

Právě že já "lovím" :). Kdekoliv jsem, např MHD, plavání, internet, cesta do/ze školy.

A je mi 17 *smich*.

Jiank díky všem za odpovědi.

Datum: 03.01.16 01:51

Musíte taky spíš zalovit v mladších vodách. Holky vašeho věku si vámi budou povídat, ale to je tak všechno, zajímají je vyspělejší kuci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.