Vyhráli jste někdy ve sportce, losech atd..?

Od: Datum: 02.01.16 16:11 odpovědí: 21 změna: 30.06.16 11:34

Já štěstí bohužel nějak nemám. A co Vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.16 16:13

Jo, před dvaceti lety - asi dvacku...

Datum: 02.01.16 16:20

Tak stovku až dvě, to se mi vcelku daří. Nejvíc jsem vyhrál asi před osmi deseti lety. Něco málo přes dvacet tisíc. V celkovým součtu jsem samozřejmě jako drtivá většina ostatních v mínusu.

Od: ria®
Datum: 02.01.16 16:21

já stovku :/.. ale kamarádka 40 000 Kč..+-.. Já bych brala za úspěch vše, co je víc, než jsem dala za tiket :)...

doplněno 02.01.16 16:49:

Na druhou stranu jsem vlastně vyhrála dovolenou v Chorvatsku pro 2 lidi :).. za 30 tis - výhra za logo.. :).. tak zase takový smolař nebudu :)..

Datum: 02.01.16 16:24

Já vyhrávám občas ve Fortuně.Nejvíce 12590 za 30kč

Od: akym®
Datum: 02.01.16 16:45

Deštník za křížovku!

Datum: 02.01.16 17:02

Někdy kolem r. 1985 vyhrál můj otec asi 30000 korun, což byl na tehdejší dobu balík peněz a málem se o tom ani nedozvěděl...Vsadil sportku, tiket založil do peněženky a úplně na něj zapomněl. Asi týden před uplynutím lhůty k ověření a vybrání výhry jsem ho vezl do nemocnice, kde si ho neplánovaně nechali a on mi dal domů nepotřebné věci a probral i zbytečné věci v peněžence. Mezi nimi objevil onen tiket. Dal mi ho se slovy ať skočím na poštu...co kdyby. Jinde to tehdy ověřit nešlo. Zašel jsem k nám na poštu a tam věděli, že nějaký tiket u nich vsazený vyhrál 30000 a asi to nikdo nevyzvedne, protože už zbývají 2 dny a v tom já přišel. 2 dny chyběly a výhra propadla. Jinak já už jsem leta nevyhrál nic...Ale ono to asi bude tím, že nesázím. Nevyšší moje výhra byla asi 800 Kč.

Datum: 02.01.16 18:46

Můj táta vyhrál před 30ti lety ve sportce něco přes 20tis. když jsem se narodil. Jednou jsem vyhrál na los asi 360kč, už je to spostu let, vzpomínám si že los se jmenoval Horká stopa, kupovali jsme si je s kámošem protože částka na výhry byla přes 65% tenkrát to bylo hodně, skoro všechny ostatní losy měli 50-52%

Jinak vyhrávám spíše věcné a elektronické ceny (naposled na silvestra VPS SSD server na 1 rok)

Datum: 02.01.16 18:55

Tak v té době to byl balík peněz...Platy se pohybovaly kolem 2500 - 3500 korun. Když tedy beru rok 1985.

Datum: 02.01.16 18:50

Manželka mi k Vánocům jako dodatek k dárkům koupila 3 losy stírací, kde se hledá dárek s nějakou finanční částkou. První los nic, druhý taky nic a třetí huráááá 20Kč. To je zatím nejvíc, co jsem kdy na losu vyhrál.

Datum: 02.01.16 18:57

Velmi často ale nikdy ta částka nepokryje co jsem do toho vložila. 5x vánoční los Zlatá rybka cena za ks. 50,- výhra 1x 50,- a 1x 100,-, důležité bylo že si výhru seškrábaly vnučky. Babička je stále v mínusu.

Datum: 02.01.16 19:12

Nemám losy už od dětství rád. Vždy trpím, když je třeba babička koupí mým dětem. Má to několik důvodů.

1. Proč jít do něčeho, kde se vyplácí jen zlomek vložených peněz? Proč mám cpát peníze Sazce? Kdbyby to apsoň bylo na charitu, ale takto..

2. Hrozí tu závislost.

3. Asi jsem staromódní, ale vyhrané peníze bych stejně nepovažoval za poctivě získané peníze.

Takže nemám žádný důvod sázet. :)

Datum: 02.01.16 20:04

Párkrát poslední ve Sportce, na los nikdy, maximálně jsem dostala jiný. Občas jsem vyhrávala za křížovky.

Od: olejovka
Datum: 18.02.16 04:46

sportka je podvod

Datum: 18.02.16 07:48

Důkaz?

Od: jofa®
Datum: 18.02.16 09:41

Pamatuji si, když byla sportka jen na šest čísel, tak se vyhrávalo první pořadí téměř každý týden. Ejhle, za podvody a manipulaci s tikety byl někdo z vedení zavřen. Jedno jméno vím, dále si nevzpomenu. Příliš nevěřím, že se od té doby v poctivosti něco změnilo.

Od: jenda2
Datum: 18.02.16 14:23

Známý ve fabrice byl naprostý odpůrce všech loterií. Hádal se i k sázení se svou manželkou, která sem tam vsadila. Pak se stalo, že potají vsadila a vyhrála kolem 3.000.000 Kčs. Bylo to někdy v r. 1991. Kupodivu ani nepípl. Ale to je jen taková raritka. Jinak výhernost slabota.

Od: lukin
Datum: 30.06.16 07:17

Já vyhrál před týdnem 18000 ve sportce ..Tak aspon máme na dovču

Datum: 30.06.16 08:17
Já teda moc nesázím ale soused co má ve dle mě garáž vyhrál před pár dny novýho Superba motor sice tragickej ale auto se mi jinak líbí
Datum: 30.06.16 10:05

Wolfe,dobrý den.Nevěřím na sázení,sázky a podobné loterie.Přesto- před 2 lety naše sekretářka odepisovala na nějakou soutěž a nás vybídla k tomu samému.Asi za 3 týdny mi volali,že jsem vyhrála 280 ooo kč.Bylo to tak,takže tyto soutěže nejsou jen klamání veřejnosti.Musím říct,že sázení mě ,nechytlo, a vůbec to k životu nepotřebuji./vídám lidi,kteří propadli automatům,kartám apod. a je to opravdu odstrašující,co to udělá s jejich životy a s životy jejich rodin/.

Datum: 30.06.16 11:21

Tchyně měla známou, která někdy v devadesátých letech vyhrála s manželem ve Sportce milion. Byli to normální lidi, měli dům. A jak to dopadlo po roce? Nejdříve se rozvedli, barák se prodal a každý si šel užívat svoji část, našli si nové partnery atd. Když prachy došli, partneři utekli, oni se k sobě vrátili a bydleli pak v nějakém malém bytě. A pak když ten chlap umřel, tak z té ženské se stala víceméně místní socka a šla za chvilku za ním. Oba umřeli krátce po 60.

Datum: 30.06.16 11:34

V bývalé práci vyhrál přítel naší kolegyně 13 milionů. Bydlení už měli, auta také, něco na baráku vylepšili, přistavěli. Z přátelského stavu se samozřejmě stal stav manželský, /asi aktivita kolegyně, proč ne/. A tu svoji výplatu říkala, že má jako kapesné, k vlastnímu využití. A těch pár milionů, co jim zbylo říkala, že se ani nedá utratit, když je člověk trošku rozumný.

Pobrali to, aby měli pohodový život, žádné velké investice na bankovním trhu, když tomu nerozumí, užít si jenom, co zdraví a život dovolí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.