Plány a předsevzetí do nového roku

Od: Datum: 01.01.16 11:24 odpovědí: 4 změna: 01.01.16 14:02

Zdravím v novém roce! chci se zeptat zda si taky jako já činíte plány na tento rok.Já mám v plánu vyměnit v bytě koberec za dřevěnou podlahu,nesnáším koberce luxovat a vůbec tu údržbu,sem tam se něco vyleje a z dřevěné podlahy se to pěkně setře. Nechci plovoučku, viděla jsem u známých prkna , jeden vedle druhého a bylo to moc hezké. Tak uvidíme je to otázka peněz.a na chatě chci vysázet po dél cesty tůje. Na jedné straně je mám od lon. roku, vypadá to hezky a rychle rostou . No ted nám přidají "balík na důchod tak můžeme plánovat.mějte hezký den.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.16 11:41
avatar

Korino já sice plánuji ale dík událostem a manželovi musím pak činit "operativní změny". Nedělám žádná předsevzetí a nemám pevně stanovený roční plán, prostě něco se udělá, něco počká, na něco se úplně zapomene...Každý den něco přinese, hlavně aby bylo zdraví, vnučky rostly do krásy a byly šťastné, slepice snášely a kočka Eliška měla zdravá koťata, to zda letos vymalujeme nebo na chalupě dáme nová okna není pro život důležité.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.16 12:15

ahoj Liduš, taky mám někdy plán na tohle a někdy se to zvrtne a je po plánu . Místo toho vyjde uplně jiná věc. Jako loni vedle u souseda na chatě byli dva natěrači a viděla jsem že jim jde práce od ruky , tak jsem se zeptala jestli by po ukončení přešli k nám a oni že jo . Domluvili jsme se na ceně a dnes září žlaby a svody , římsy a futra krásně zeleně.A nebylo to plánované.jinak mám taky dvě vnučky které jsou milé a do krásy rostou po maminkách- dcerách. Jinak mám moc pěkné tři vnuky, jsou to moji miláčci.na zítra plánuji jet na chatu pro jablka a po prve odházet sníh aby byl vidět pohyb pro zloděje. mějte se hezky...

Datum: 01.01.16 12:40

Ahoj Korino. Rád bych tě vyvedl z omylu. Holky děláme my muži. Po nás jsou krásné. Po ženách matkách jsou kluci. Nebo se mýlím?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.16 14:02

určitě se nemýlíš , hlavně že jsou zdravý a zvládnou ty problémy dnešní doby. já si myslím že nejdůležitější je rodina a věřit jeden druhému. I když krása taky není k zahození. Tak nějak to bude co?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.