Kolik světových politiků není při smyslech?

Od: Datum: 31.12.15 23:42 odpovědí: 1 změna: 03.01.16 12:09

Píšou novinky. Obama zapomenul na sebe. Četl jsem nedávno knihu autora, nevzpomínám si kdo to byl, který popisoval politiky, prezidenty a jejich nemoci a vliv na vládnutí. Člověk čumíííí.
Myslíte, že jsou naši politici jiní, rozumní? Nikdo nezkoumá jejich mozky, proč? Platí jen pro obyčejné občany že:"Má se za to, že každá svéprávná osoba má rozum průměrného člověka i schopnost užívat jej s běžnou péčí a opatrností a že to každý od ní může v právním styku důvodně očekávat"? A občané mají přece právo očekávat, že budou dělat vše, aby se měli dobře. Od různých kategorií zaměstnanců se požaduje jisté dosažené vzdělání, schopnosti atd., proč ne pro ně?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.16 12:09
avatar

Politici vždy dělají,co umí,aby si pomohli k majetku a moci.

Poslední zpráva z Ukrajiny.

Černo-červené vlajky na náměstí Nezávislosti jsou pro Západ problém. Pro ukrajinskou vládu a Rusko představují vítanou příležitost líčit ukrajinskou revoluci v děsivém světle. Ale faktem je, že bez západu Ukrajiny i strany Svoboda by proevropské demonstrace Ukrajinců už asi dávno zašly na úbytě.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ukraji…A131206_143407_zahranicni_pul

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.