Jak vyrobit erotickou houpačku?

Od: Datum: 30.12.15 23:22 odpovědí: 9 změna: 01.01.16 19:22

Chci nám pořídit erotickou houpačku. Je však v shopech dosti drahá. Nemáte někdo zkušenost s její domácí výrobou? Rád bych to zkusil. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jotojsem
Datum: 30.12.15 23:32

Prodejny horolezeckých potřeb mají kromě lan i popruhy, lana má taky Lanex,. Neopren se dá sehnat v potřebách pro potápeče, nýty v Almiu, nebo sedlářské v Molitenu či Řempu, nejhorší je shánění kůže. Při troše fantazie se to dá... Dobré nerezové kování(závěsy, karabiny apod.) má Mastrant,

Datum: 30.12.15 23:37

no nevim, popruh nebo zaves, na kterem visi telo celou vahou apod, aby to nerezalo uz chce trochu precizni praci a ty horolezecke popruhy budou stat podobne

Datum: 31.12.15 00:01

Dík za radu.Kvalitní ocelovou nosnou konstrukci jsem si schopen vyrobit, pevnostní popruhy jsou taky za rozumnou cenu, prošití popruhů taky možné...spíš mi jde o ty spony a posuny...kde je sehnat a v jakých velikostech.

Datum: 30.12.15 23:41

S trochou šikovnosti, prostor a nářadí by to mohlo jít, jak to vyjde časově a jestlj by nakonec nevyšla levněji zakoupená je otázka jiná. Kde vzít ale návod? Někdo by mohl poradit ať si ji přes eshop koupíte a do 14 dni nepoužitou vrátíte, mezitím by proběhl dúkladný zpětný engineering a dokumentace. Ale pozor, je to čistokrevný podvod!

Datum: 31.12.15 00:03

To je taky řešení, díky za inspiraci.

Datum: 31.12.15 08:52

podvod? *uf*

dle mého jen normální rešerže !

proč vymýšlet něco, co je už vymyšlené a ověřené praxí?

Datum: 01.01.16 00:16

Není na tom nic těžkého. Stačí vzít pár provazů a trocha fantazie. Budeš si ale muset nechat do stropu vyvrtat díry na takové skoby. Do skoby se našroubují oka a do oka můžeš dát karabiny a do karabiny pak ten provaz.

Ty úchyty musí unést velkou váhu (nevím kolik váží tvoje partnerka ale musí se to pořádně předimenzovat, myslím že je to váha partnerky [kg] * 2,6).

Houpačku bych řešil tak, že bych několik provazů protáhl přes karabiny, ale nevím jak moc si náročný.

Datum: 01.01.16 18:36

dík za názor. Ukotvení do stropu mám vyřešené. Na kotvy jsem do panelu připevnil hrazdu na shyby, tak to něco vydrží. Místo lan chci použít pevnostní popruhy. Jde mo to, jak široké popruhy postačí, jaké přesky použít a z čeho je vhodné polstrování. To jsou takové detaily, které jsou určitě vyřešené, ale já je zatím neznám

Datum: 01.01.16 19:22

Jen nezapomeň na to že jakýkoliv člen systému musí vydržet velkou váhu např. 260kg na člena bych považoval za dostatečné, podobně jako je profesionální horolezecké vybavení. Nevím kolik snesou ty kotvy co si použil. Co se týče šířky popruhů tak si myslím že cokoliv nad 10 cm je dostačující (na podporu končetin). Jde o to kolik popruhů se použije a kde. Když použiješ více bodů tak se váha rozdělí a nebude to tlačit. Je to poloha od polohy. Třeba poloha horizontální snese popruhy o šířce 30 cm velmi dobře. 20 nevím jestli stačí. Použit by se dalo 2x15cm na podporu hrudníku. Těch 30 cm považuji za dostačující, takže žádné polstrování už není třeba. Opravdu to bude záležet na kompfortu jakého chcete dosáhnout. Řešení přesek neznám, v tom neporadím. Řešení podpory pánve pomocí popruhů mě taky nenapadá. Znám jen řešení ve formě lana. Jinak pokud máš na mysli něco konkrétního tak pošli link co chceš napodobit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.