Upoutávky v rozích obrazovky

Od: Datum: 28.12.15 16:25 odpovědí: 13 změna: 29.12.15 11:38

Vadí vám upoutávky v rozích obrazovky, zvláště ty pohyblivé, během filmu? Napínavá situace a najednou na mě z rohu jukne něco, co mě z mého soustředění a požitku, vyruší. Mám chvíli veliký vztek a kus filmu to rozdýchávám. Někdy jsou nenápadné, ani si nevšimnu, ale někdy jsou fakt hnusně rušivé. Jak to máte vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.12.15 16:32

Dobrý den, myslím, že komu nevadí "štěpení" filmu reklamou (a takto dělání seriálu), tak nějakou upoutávku z rohu neřeší. Nesleduji z tohoto důvodu komerční stanice, ale tato zvrhlost se už dostala i do ČT - zatím jen asi minutu před koncem filmu. Zdravím!

doplněno 28.12.15 17:08:

sebod - no, jak jsem již psal. Já TV stanice, které vysílají jen reklamu, kterou občas přeruší kouskem pořadu či filmu, nesleduji .

Datum: 28.12.15 17:04

Ben. Reklamy mi nevadí vůbec. Ale upoutávky v rohu obrazovky mě se...rou !

doplněno 28.12.15 17:33:

Ne, Bene. Ty jsi napsal, že lidem, kterým nevadí reklama, nevadí ani ta upoutávka. Na to jsem reagovala. Mě reklama nevadí (docela ji i vítám , ne kvůli nějakému výrobku, ale kvůli přestávce *smich*). Upoutávka je ale pro mě děs a běs. Jak napsala babča. Nevidím kus obrazoFky *zed*

Datum: 28.12.15 17:33
Reklama je čím dál agresivnější. V TV, na netu, venku samý bilboard, furt někdo volá. Hrozná doba...
Od: mot
Datum: 28.12.15 18:11
zeby to bylo tim, ze driv nebyl internet, billboardy atd?
Datum: 28.12.15 18:39
"nebyl internet, billboardy atd"
Jistě, ovšem televize existuje už hezkých pár desetiletí. Reklamy uprostřed filmů mi vadí, ale chápu, že to bez nich nejde. Ovšem tyhle vyskakovací upoutávky, zabírající v nejnevhodnější chvíli celou spodní část obrazovky během filmu mě přímo se.ou *bum*.
Datum: 28.12.15 22:36
není to o tom, že nebyly. mám na mysli stupňující agresivitu reklam ze všech stran.
Od: mot
Datum: 28.12.15 18:10
nevadi. to uz mi neprijde normalni, mit velky vztek a rozdychavat reklamu v rozku…
Datum: 28.12.15 18:25

Problém je v tom, že sledujete to, co Vám nabízí prodavač reklamy. Kupte si film a sledujte film, pokud Vás zajímá. Prodavač reklamy Vám nabízí po kouskách film ( a jen jako pozadí reklam) jen proto, že ani Češi nevydrží sledovat vložky s křidélky, tampony a zdravý rytmus lejna nonstop.

doplněno 28.12.15 21:03:

sebod: nojo, ale to je klam. Nedíváte se na televizi, jakou jste znali. Díváte se na produkci komerčního prodavače lží. Takže si klidně pusťte přehrávač. Aspoň začnete přesne v osm a v osm a pět minut nebude desetiminutová přestávka na tampóny.

Od: luha®
Datum: 28.12.15 20:18

Blbý je, že na to nezabírá ani Adblock.:)

Datum: 28.12.15 20:48

ra. Víš, že mě vůbec nebaví dívat se na film někde na DVD. Prostě jsem staromilec. Těším se na to, že v televizi začne film v 8 hodin, do tý doby si musím honem udělat dobrý kafčo, v klidu se posadit a dívat se. Zrovna před pár dny jsme doma měli na tohle tema debatu a jak dcera, tak vnoučata se radši koukají v televizi, než na přehravači apod.

Datum: 29.12.15 07:33

Navíc, stejně se na tu blbost v rohu nesoustředím, protože chvilku vidím rudě a blbě a když už jo, tak si steně nezapamatuji, co je příští týden. Hodně mě to sejří!*bum* Reklamy uprostřed filmu beru jako nutné zlo a čas využiju na to, že se zajdu napítnebo neco. Už ani nepřepínám, protože jsou domluvení a všechny stanice reklamní pauzu dělají ve stejnou dobu. Jen Slováci jindy.

Datum: 29.12.15 11:09

Nejraději se dívám na hbo kanály nebo filmbox, popřípadě čt, kde nic nevykukuje a hlavně nejsou otravné reklamy. Na novu se pomalu dívat nedá. Sotva začne film, hned tam pustí reklamu a pak další a další a ještě delší. Devadesátiminutový film trvá pomalu jednou tolik. Kdo na to má nervy? A čas? Za další si ten film ani neužije, sotva ho to začne vtahovat do děje, začne řvát reklama, až to vzbudí souseda. A taky mě serou ty vyskakovací reklamy v pc...

Datum: 29.12.15 11:38

Proto sleduju radši filmy na PC (i ten lze zapojit do televize, takže pořád můžeme koukat "z oblíbeného křesla"). Pauzu na čůrání můžu udělat kdykoli (třeba během nudnější části), a ne pět minut po začátku tam prdnout (o x decibelů víc nahlas) deset minut reklam (a opakovat toto co čtvrt hodinu). Navíc si dám jazyk, který preferuji, titulky, které preferuji, i kvalita obrazu je mnohdy někde jinde. Můžu si vybrat režisérské (delší) verze, necenzurované verze atd... A když dávají v TV nějaký film, který se hodně řeší např. na FB mezi přáteli (třeba Láska nebeská), tak si ji ve stejnou dobu pustím na PC... a jsem ušetřená od stresu z otravných reklam...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.