Souhlasíte s Trumpem?

Od: Datum: 05.01.16 17:17 odpovědí: 10 změna: 05.01.16 21:44

Ahoj, souhlasíte s výrokem pana Trumpa, že by se měl zakázat vstup imigrantů do USA? Já osobně ano a zakázal bych jim přístup do Evropy s okamžitou platností. btw. Němčouři už se diví, jak jim to tam drancujou Tak sluníčkáři, do mě

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 05.01.16 17:32

Nesouhlasim. Je to velice laciny populismus a z ust americana navic velice smesny...

Datum: 05.01.16 17:36
Trump je takový americký M. Sládek. Jeho řeči se poslouchají dobře, ale je to takový polo fašoun. Jinak s tím výrokem samozřejmě vnitřně souhlasím. Skutečnost ale bude poněkud jiná. Fašouna u moci bych ale nechtěl...
Datum: 05.01.16 17:39

p Trump je populista tak se k němu raději nevyjadřuji

Datum: 05.01.16 18:01

Když jste to tak načal, proč jim vadí že by měli imigranty na svém území když to povětšinou rozpoutaly právě USA? Samozřejmě, vše v rámci světového míru atd. atd. . Naopak, z Evropy bych jim dával volné letenky do USA, nechť si dovezou co si převážně oni natropili...

Od: luha®
Datum: 05.01.16 18:31

Trump je jedním z přisluhovačů Satana. Chce se dostat k moci, aby urychlil proces nastolení Nového Světového Řádu.*cert*

Datum: 05.01.16 19:22

klidně ať so zakážou vstup imigrantů § ale nejdřív ať zruší svoje vojenské základny po celém světě - utopie , že?

Přece musíme hájit "svoje" zájmy kdekolina světě " *frajer*

Sluníčkáři mají máslo na hlavě- protože vznik ISIL je následek humanitárních zásahů v Iráku, Afgánu, Libyi, Sýrii ..

takže jen sklízíme co jsme zaseli...

doplněno 06.01.16 17:51:

na druhou stranu-lidé jako Trump jen poukazují na to, že to zase zapřísáhlý "demokraté a humanisté" přehnali a že je třeba více vnímat potřeby obyčejných lidí a ne filozofovat někde "po kavárnách" o pravdě, lásce a svobodě pro všechny

Datum: 05.01.16 19:37

Já Američany rád nemám, vadí mi jejich rozpínavost a jejich neustálé šíření demokracie do zemí, kde o ni absolutně nestojí. Taky nejsem nadšen z jejich základen v Evropě. Mě šlo jen o ten výrok Trumpa. To, že je to populista a blbec je nad míru jasné každému, ale v tomto bych s ním souhlasil. Slimáci už v Německu začínají útočit na ženy a takhle to bude pokračovat a zhoršovat se to. Ale jen ať vidí, co si sem tahají za svoloč a špínu. A věřím tomu, že přijde doba, kdy budeme opět v rámci křížové výpravy slimáky vyhánět ven z Evropy. Tedy pokud nás dříve nesejmou oni.

Datum: 05.01.16 20:10

Nevím co řekl pan Trump ale dávno bych měla státní hranice uzavřené po celé Evropě.

Datum: 05.01.16 20:53

Bohužel Evropská "rádoby elita" to vidí jinak.

Datum: 05.01.16 21:44

Jak se říká, pro dobrotu na žebrotu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.