Co jste dostali na Vánoce?

Od: Datum: 25.12.15 13:18 odpovědí: 9 změna: 27.12.15 06:09

Tak co jste dostali na Vánoce? Pochlubte se,co Ježíšek nadělil


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.12.15 13:29
avatar

Meteostanici a dálniční známku. Kulatou.


doplněno 25.12.15 13:33:

A taky zánět nosohltanu.*plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.15 13:35

Kalendář. Ježíšek mi ho nechal u sousedky .. a jí zase na základé mŕho tipu donesl DVD :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.15 14:51
avatar

permanentku na jazzovej fesťák, knížky, cédéčka, tričko s geniální slovní hříčkou... a plyšovou žabičku (už jednu mám, tak aby nebyla sama

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.15 19:39

Ahoj. Já jsem dostal trochu v předstihu další nádhernou vnučku. Moc se mladým povedla a už jsem ji taky viděl naživo. I s kočárkem jsme pojezdili. A ani u ní jsem nezaznamenal nějaký dudlík. Jak to vlastně dělají, že ho nepotřebují, to nechápu. Asi to umí nějak líp. Hezké svátky vánoční. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.15 19:44
avatar

To se "nedělá", některé děti prostě dudlík nepotřebují a nevyžadují (často to jsou nedonošeňátka). A některé jsou na něm pěkní závisláci. Moje hlídací prďolka (3 měsíce) ho plive, její bráška (2 roky) ho má už jen na spaní, ale jakmile ho někde objeví, tak je scéna, musí být ukryt z dohledu. (Já jsem vysvětlovací a on už začíná chápat, takže občas to uhraju na to, že dudu musí spát, stejně tak jako pohádka v notebooku a další věci, které nemůže mít, kdykoliv se mu zachce. Ale prostě ho chce, dělá mu to dobře. Kluci :-D)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.15 19:47

Dudlík se dá kdykoliv zahodit, paleček v 5 ti letech nezahodíte. Jásáte zbytečně brzo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.15 23:31
avatar

Sama jsem dcečři nikdy dudlík nedávala, aby neměla křivé zuby a nebuzerovala po nocích, že se jí ztratil. Výsledek bsyl, že se zamilovala do plíny a pořád si s ní šmrdlala po obličeji, když na ni šlo spaní, dokud neusnula. Místo nočního hledání dudlíků jsem pak až do 7mi let neustále prala "šmrdlací plíny", ale hlavně jsem je nikdy nesměla zapomenout mít kdekoliv s sebou. Takže, teror v jiném kabátě. Pokud ji neměla v dosahu, tak vzala zavděk jakýmkoliv špinavým hadrem v jejím dosahu. Když jsme se ji to snažili odnaučit, tak chodila prachsprostě krást do koše s čistým prádlem a tajně nás podváděla. Historie se opakuje. Její dceři bude teď, před Silvestrem taky sedm a všude s sebou musí mít "čmuchací hadřík". Pokud ho nemá, má absťák a vezme za vděk i mikroutěrkou. Hold, musíme být vybaveni. Dceru to přešlo až ve škole, kde se jí děti smály, tak to asi dopadne stejně. Dudlík by byl asi lepší. Její bratr si místo dudlíku začal nepřetržitě cucat palec, což je na vývoj chrupu ještě horší a už mu šly zoubky dopředu. Ještě rády jsme ho honem přeučily na dudlík!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gloria2
Datum: 25.12.15 22:42

Nic. A to jsem darovala přes 4.000 kč.JO pardon kalendář.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.15 06:09
avatar

Mé dárky? Jsou 2 možnosti.

1/ Buď jsem byla celý rok neskutečně hodná /což není pravda! *hi*/

2/ Nebo mi Ježíšek před operací chtěl udělat ty mé poslední Vánoce opravdu pěkné a bohaté.

Dostala jsem plno věcí do kuchyně - cedník, chňapky, škrabku, knihu, kde je k luštění 524 SUDOKU /to si dám!/, kosmetiku, hezkou halenku /sama jsem si ji předtím vybrala, vyzkoušela a pak Ježíška natočila tím správným směrem k obchodu/, noční košili /bude dobrá do nemocnice/ a další věci.

Od dcery s rodinou jsme dostali novou pískovou filtraci k našemu nafukovacímu "plivátku". Ta stará kartušová nebyla k ničemu.

No a největší dar přišel nakonec, až když bylo všechno rozbaleno. Manžel zalovil ve svém křesle a prý: Mám pro Tebe ještě jeden dárek. Posílám fotku. Zůstala jsem stát s otevřenou pusou, řeknu to jako Kája Gott: Tak tohle jsem tedy opravdu nečekala.

Ovšem je to zabití dvou much jednou ranou. Na podzim jsme měli 40 let od sňatku, děda mě lákal do zlatnictví, ať si něco vyberu. Nechtěla jsem, mám už doma nějaké cetky, na vsi to stejně nikam nenosím, nikam, kromě doktorů nechodím, tak na co? Když se mnou tehdy nehnul, vyřešil to Vánocemi.

Vybíral sám a vybral hezky. Jenže kdyby by mi bylo o 30 let míň, někam bych to užila. Dneska? Leda do čekárny k doktorovi. Přesto mě to ale potěšilo. Potěšilo by to každou ženu. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.