1xTaky se děsíte takovéto budoucnosti?

Od: Datum: 22.12.15 00:10 odpovědí: 17 změna: 22.12.15 16:24
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.15 00:39
avatar

Tak je to už dnes .. v práci, na ulici všude - vše jde proti logice hlavně že to nikoho nepobuří.

Ti největší dementi jsou všude a podle toho to všude vypadá. A může za to přehnaná opatrnost a také tak trochu falešnost lidí, jen někde zastavíte s autem kde se nesmí, protože je vám třeba špatně tak se najde jedinec který už bere telefon a už volá Policii že stojíte kde nemáte apod.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 22.12.15 01:12
avatar

mám dojem, že to ani není moc nadsázka :(

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.12.15 01:29

Spíš takovéto , co se děje ve Španělsku , anebo ještě něco horšího , bohužel .

https://www.facebook.com/alob…eos/1677246652520183/?fref=nf

Ohodnoceno: 1x
 
Od: radkapod*
Datum: 22.12.15 13:48

To není (naštěstí) Španělsko ale Kolumbie a Bogota, kde je vysoká míra kriminality...což ale nic nemění na tom že je to HRŮZA *zed*.

Jinak k vyuce matematiky...ano, takto já si představuji že to jednou v nedaleké budoucnosti bude vypadat ve škole. Bohužel...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.15 16:21

Tak se omlouvám , takto mi to přišlo mailem s tímto dovětkem :

Nemusíte ani rozumět španělsky, stačí sedívat... JE
TO ZVĚŘ
To je dnesni Španělsko ....

To je tak když něco člověk prohlíží automaticky a nezamyslí se ,děkuji za upozornění , ale děs to je ať kdekoliv .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luha®
Datum: 22.12.15 01:33

Na jedné ZŠ v Trutnově už do do toho jdou naplno.*jasne*

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 22.12.15 16:24

Copak se děje v mém rodném městě?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 22.12.15 01:16

Pokusím se odpovědět na otázku, na rozdíl od předchozího příspěvku.

Takové budoucnosti se neděsím, protože je to výmysl, blízký sci-fi. Na fantazii mají právo i scénáristi, je to jejich taková trpěná licence. No, a výsledky výuky ve školách jsou dnes celkem patrné. Umíme číst, psát, počítat, dále studovat, objevovat a vynálezat. Ve středověku tohle nebylo a proto se o tomto období mluví jako o době temna. Máš pocit, že směřujeme zpět do středověku?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.15 09:09
avatar

Já takový pocit mám. Středověk je importován do vyspělé civilizace a Evropa je na konci. Přichází primitivní pojetí života, tak jak bylo naplánováno už před desítkami roků.

http://www.czechfreepress.cz/…narodu-pomoci-miseni-ras.html

Ohodnoceno: 2x
 
Od: strakatypes
Datum: 22.12.15 09:31

Ač se NWO zdálo sci-fi, události posledního roku ukazují, že se k tomu opravdu směřuje. Již G. Bush starší a nyní i Obama tuto myšlenku svým jednáním prosazují.

Vidíte i na Merkelové, otevřela hranice, pozvala koho mohla, ale přestože ví, že to je pro Německo /i všechny ostatní/ zničující, tak stop nezavelí.

Naše vláda /většina/ proti tomu mlčí v čele se Sobotkou, Budou mít odvahu se tomu vzepřít?. Vždyť se jedná o jejich životy, životy jejich blízkých, jejich budoucnost. ČERT ABY VZAL SCHENGEN!

Ti, kdo mají odvahu a možnost vyjádřit svůj názor, nejsou puštěni ke slovu /Okamura/, jsou záměrně napadáni, uráženi /Zeman/.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.15 09:44
avatar

Jak se zdá,je tu mnoho stoiků.Situace je ale mnohem jednodušší.Aby hospodářství fungovalo,je potřeba pracující lid,který trpí absolutní poslušností,případně totální hloupostí.Pak elita dosahuje značných zisků a spokojený život.Jeden milion takových blbců do německého hospodářství?To je přece terno.Už dnes miliony Turků,Poláků a Ukrajinců pomáhá zvedat životní úroveň arijců nad evropský průměr.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.15 13:20

Není to v pořádku, aby se lokální problémy (nedostatek práce nebo nízké mzdy) řešili tím že se přesuneme jinam do jiné země. Problémy se maj řešit na místě. Jinak právě dochízí k odlivu inteligence ze země, což je nevděk. Jsou to daňoví poplatníci kdo platí vzdělání a tito vzdělaní lidé pak odjíždí jinam místo aby to těm zůstavším občanům vrátili ve formě daní. Takový systém, kterým máme v EU je dlouhodobě neudržitelný, dříve nebo později to zkrachuje. Řešit to multikulturalismem je absurdní, právě proto, že sem importujeme islám, což bude mít katastrofální důsledek na společnost. Jestli to tak půjde dál, takj za několik desítek let se tu bude odehrávat to co se dnes odehrává v Sýrii.

PS: Stoiky jsem tu nikde neviděl, ti příjímají svůj osud s klidem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 22.12.15 10:06

@jabraka

Jenže problém je v tom, že 1M imigrantů neumístíte do práce, protože 1M volných pracovních míst na trhu práce není.

Pokud zaměstnáte v průběhu 5. let 50% z 1M, tak budete sakra dobrá. Dalším 50% musíte zařídit bydlení, stravu a kapesné. Jinak budete mít sociální nepokoje.

Jediné štěstí je, že peníze jdou snadno tisknout, takže peněz bude dost pro všechny.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 22.12.15 10:30

Však se již tisknou, z rotaček se kouří. Tedy vím, že se peníze na rotačce netisknou, to je takový příměr. Viz článek od Markéty Šichtařové /tajná tiskárna peněz/.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.15 10:23
avatar

- to je budoucnost? - myslela jsem, že se to už právě děje !


doplněno 22.12.15 13:27:

- teď zrovna si na "novinkách" např. čtu o návrhu začleňování mentálně retarovaných dětí do normálních tříd .


doplněno 22.12.15 14:31:

strakatypes-

- no právě - vložené video v dotazu je úplný "prd" - čajíček pro zasmání ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 22.12.15 13:55

čuldo, to je tzv. inkluze. Píše se o ní již nějaký čas. Kvalita výuky se sníží, o tom žádná, přesto budou stále tvrdit opak. Pro toho, kdo má a bude mít peníze, tak dá své děti do soukromé školy, kde bude výuka kvalitnější. Co bude posléze po nějaké době vycházet ze škol, nebude to hned, si domyslíme. Právě ti obyčejní otroci, pracovníci, kteří budou dělat na svoji elitu, budou snadněji ovladatelní, bez svého názoru. Též je potřeba snížit laťku ve vzdělání s příchodem nových žáků s imigrantským, znevýhodněném pozadím. To pozadí není z mé hlavy, ale opravdu to v Německu je doporučováno, aby se ,,uprchlíci,, nestigmatizovali. Oni mají totiž jemnou povahu. Opět - není z mé hlavy.

Jestli jste i zaznamenala, tak se nebude smět říkat, že žena byla znásilněná. Začínají nám prostě pomalu říkat, jaká slova máme používat, co smíme, co nesmíme, pokud nebudete poslouchat, tak .,... budou snad nám vyhrožovat, nebo budeme hnědí, nacionalisté, xenofobové?

K tomu vzdělávání - prostě se kvalitní vzdělání zpoplatní, nebude již zadarmo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 22.12.15 14:33
avatar

To je parodie, jako z hororu...:-D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.