Kvalitní čokoláda

Od: Datum: 20.12.15 23:52 odpovědí: 13 změna: 22.01.16 14:44

Kde se dá sehnat kvalitní čokoláda? Ty co jsou k dostání v běžných obchodech nejsou to co si představuju, chtěla bych nějakou opravdu dobrou, dnes se toho k nám hodně dováží ale dobrá čokoláda se sežene těžko..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.15 23:59

Nedávno se to tu řešilo , dejte tady na poradně vyhledat "čokoláda"

https://www.stream.cz/jidlo-s…r-o/10007844-mala-cokoladovna

Od: ht
Datum: 21.12.15 00:16

já kupuju kvalitní čoko v pl,v auchanu mají 70% za 14. 90% za cca 25.necím, ale nevidím v ní nějaký rozdíl oproti naší za 70.

Datum: 21.12.15 00:18

Zkuste čokoládovnu Troubelice nebo Jordis.

Datum: 21.12.15 00:25

Švýcarské čokoládovny patří mezi špičkové světové výrobce čokolády.Jsou výborné- doporučuji ! ;)

Datum: 21.12.15 09:18

Stačáí zajít do Lídlu a vybrat některou z těch dražších.V testech platí za nejkvalitnější a i podle složení to jde vidět.Můj tip-mléčná od Bellarom z Lídlu cca.39kč.

Datum: 21.12.15 09:44

Otázka je, co je to kvalitní čokoláda. Třeba nějaký ten vysokoprocentní Lindt je bezesporu kvalitní, ale mně vůbec nechutná. Dobrý je třeba Ritter Sport - a má na výběr spoustu příchutí.

Od: strakatypes
Datum: 21.12.15 10:07

Kvalitní čokoláda je opravdu ta z Troubelic, koupíte i v Country-life.

Pokud se podíváte v obchodě na obal a složení má nejvíce a na prvním místě cukr, tak bohužel, tato čokoládka není nejkvalitnější. A to jsou i známé značky. Na prvním místě je nejvíce cukru. Ale zase chuťově mohou někomu vyhovovat.

Já jsem kupovala ve velkém obchoďáku /u ostrůvku na té pěší zóně/ u firmy Leonidas, ale opět, musí se stejně člověk dívat, aby ten cukr nepřevažoval.

Do poslední doby mě chutnala také opravdu ta Ritter-sport, kterou koupíte celkem levně u vietnamců. Ale posledně /s lískovými oříšky/ se mi zdálo, že přece jenom i tady ta kvalita, pokud o ní i u obyčejné čokolády chceme mluvit, šla dolů.

Datum: 21.12.15 12:01

Lindt je asi ta největší kvalita co se dá v supermarketech koupil. Samozřejmě není levná. Pokud chcete kvalitnější čokoládu jsou na to specializované obchody. Z českých třeba Jordis Hradec Králové. Tady třeba taky: http://www.dvascokoladou.cz/e-shop/

Datum: 11.01.16 14:34

Zkuste tady, občas se objeví v obchodech http://www.carlachocolate.com/

Od: taconevi
Datum: 11.01.16 16:18

Troubelice je podle mě ta nejkvalitnější čokoláda jakou jsem kdy jedla a už nikdy bych jinou ani nehledala;)

Datum: 21.01.16 16:34

Troubelice tak se nejmenuje čokoláda ale čokoládovna, řekl bych. Já jen že to záleží na tom z jakých bobů je a ne odkud je.

Datum: 22.01.16 12:24

Zkuste cokoladove boby, neni to cokolada, ale vice procentni (obsah kakaa) nez ty boby uz nic neni. Jde to koupit i nardcene bez slupek. A hlavne je to bez cukru a to me vyhovuje.

doplněno 22.01.16 18:54:

Pochopitelne jsem myslela KAKAOVÉ boby :)

Datum: 22.01.16 14:44

Škoda že nemáme čokoládovnu za rohem. Zvláštní že je tu v ČR tak málo čokoládoven když to má takový úspěch

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.