Platíte si všechno sami?

Od: Datum: 19.12.15 19:29 odpovědí: 5 změna: 19.12.15 21:27

Jak to chodí u vás doma, u vás, kteří bydlíte u rodičů? Pokud máte nějaké záliby, kroužky, tak si to hradíte ze svého nebo vám to rodiče zaplatí? A u ostatních věcí to máte jak? Dostáváte od rodičů nějaké kapesné?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.15 19:50

Od rodičů jsem měl placené pouze obědy a cestu do školy... kapesné žádné, a když jsem potřeboval nějaké oblečení, boty tak mi to většinou koupili - žádné značkové nebo nějaké super.

Je tedy pravda že mi půjčovali auto.

Takže cokoli jsem chtěl navíc, tak jsem si musel sehnat peníze prací.

A nevidím na tom nic špatného.

Od: uznevim
Datum: 19.12.15 20:00

... taky bude určitě záležet na věku " dítěte".

V dnešní době bydlí u rodičů i děti 25- ti leté.

Datum: 19.12.15 20:37

Pětadvacetiletý chodí do kroužku?*sok*

Od: jenda2
Datum: 19.12.15 21:18

Věk tazatele?

doplněno 20.12.15 13:06:

Když mu bude více jak 16 let, může mazat na brigádu. Vypadá to podle otázky na tento věk.

Od: buss®
Datum: 19.12.15 21:27

To je blbá otázka. Nomen omen. Kolik máš roků? Jako dítě jsi odkázán na rodiče. Je na nich, co budou hradit, co ti dovolí, koupí. Co ti rodiče dají je jejich věc, není povinnost. Máš vlastní příjem? Začni se starat o sebe. Děcka za komunistů nic nedostávaly, to co bylo potřebné, vhodné, rozumné.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.