Vztah s vdanou ženou

Od: Datum: 19.12.15 15:56 odpovědí: 8 změna: 20.12.15 09:56
Dobrý den,
poslední dobou řeším celkem závažný problém. Je mi 20 let a asi vypadám na méně. Na jedné oslavě jsem se seznámil se ženou, které je 36. Dali jsme se do řeči, něco jsme popili a skončili jsme v posteli. Druhý den jsem zjistil, že je vdaná a má 2 děti, které mají 5 a 2 roky. Poznali jsme se začátkem listopadu a vypadalo to, že to skončí jen jako úlet. Jenže za poslední 2 týdny jsme se sešli 3x na chatě rodičů a vše nabralo na intenzitě. Pokud to tak půjde dál, tak její manžel musí něco poznat.
Jak byste to řešili? Myslím, že si to oba užíváme a mě to se starší ženou baví.
Máte někdo stejnou nebo podobnou zkušenost?
Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.15 15:59

jediné pozitivum to má že si procvičiš různé techniky ale budoucnost to určitě nemá, dovedeš si představit že máš třeba 40 a doma skoro dochodkyni ale ve dvaceti to je třeba fajn

Datum: 19.12.15 16:03

Poikud to oba berete jako úlet a je v manželství spokojená a nechce to měnit tak je to naprosto perfektní užití pro oba, tak není co řešit.

Od: radarbrdy
Datum: 19.12.15 16:05

Hrozí zde nebezpečí, že pan manžel, jakmile se to dozví, může reagovat podrážděně.

Na druhou stranu, pokud to je vzdělaný člověk, měl by nechat manželce prostor pro její koníčky.

Od: costim
Datum: 19.12.15 16:10
No, když to teda vezmu z té humornější stránky,tak ona by ho mohla hodně vytočit i tato věta "..měl by nechat manželce prostor pro její koníčky."
On je to totiž dvojsmysl
Jinak ano, bereme to spíše jako úlet.
Datum: 19.12.15 18:42

Dost dobrý, i já jsem kdysi dáááávno, cca před 35 lety podobný úlet prožil a dodnes rád zavzpomínám...Mladý, 17 ti letý, nezkušený kluk a 38 letá, vdaná paní. Úžasná zkušenost...Tedy nebyl jediný a na všechny vzpomínám rád. Můj děda říkával: Co přede mnou neuteklo na strom, nebo domů, to jsem měl a nikdy jsem nelitoval. A měl recht!

Datum: 19.12.15 18:57

no pokud její manžel není slepý a nevědomý hlupák, měl by na to přijít ...tak si zatím užívejte !

Kde není žalobce, není ani soudce..je to záležitost vašeho svědomí.

Datum: 20.12.15 08:09

Costim tvé povídání mi příjde jako veliké vychloubání. Jen tak pokračuj, protože nikdy nevíš, kdo slyší a řekne dál a zakládáš si na dobře rozflákanou hubu a pohled na zničenou rodinu. *hej*Diskretnost! Diskretnost! Diskretnost!

Datum: 20.12.15 09:56
Správně jak se píše základem je velká diskrétnost
Jinak si užij ale na lásku si najdi nákou mladší
A mezi náma to že ve svým věku jezdíš na tak starý raketě to nejni na chlubení *plac*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.