Milionové překvapení od Sazky

Od: Datum: 19.12.15 15:37 odpovědí: 8 změna: 21.12.15 15:00
Zdravím,
zkoušeli jste koupit tento los od Sazky? Já o tom uvažuji jako o dárku pro tátu, který si losy rád kupuje. Lidi určitě naláká 99% šance na výhru, ikdyž těch 99 % jsou výhry za 200,- a to mě trochu odrazuje, protože s mím výběrem na tom 300 korun ztratím.
Co mi poradíte? Koupit nebo ne? Vyplatí se to za 500?
A vyhráli jste s tímto losem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.15 16:42

Já si losy nekupuji, ale píšete, že Váš tatínek to má rád. Tak já bych mu ten los koupila bez ohledu na to, jestli vyhraje, nebo ne. O tom to není, tatínek bude mít určitě radost. Když mu koupíte pyžamo, kterých má ve skříni tucet, tak také utratíte peníze a ještě ke všemu ani tu radost neuděláte...

Datum: 19.12.15 17:13
Vzdy jsem vyhral kulove tak uz nic nekupuju.
Datum: 19.12.15 18:25

Milionové překvapení si touto loterií připravili vlastníci SAZKY. Určitě budou překvapeni, kolik naivních lidí se po podvodech Hušáka a spol. ještě věnuje beznadějně marnému způsobu, jak bezpracně zbohatnout. A poslali jim své třeba i poslední finance. Je to hnus.

Datum: 19.12.15 21:35

tak já patřím k těm, které by takový los opravdu potěšil.

Datum: 19.12.15 21:45

U nás v práci se za bývalého šéfa dávaly narozeninové dárky v hodnotě 800,- Kč.

Já chtěl vždycky plné tikety loterie v uvedené výši.

Ale loterie pana Hušáka to teda nebyla... :-D

Od: luha®
Datum: 19.12.15 23:52

Tvůj dárek by byl spíše *vánoční zklamání*. Kup si los raději tajně, pro sebe, a za výhru pak můžeš koupit tátovi nějaké pěkné auto.:)

Od: jj*
Datum: 21.12.15 09:07

Já je koupila a i když tam budou 200,- tak i to je to dárek ode mě v netradiční formě...trocha napětí neuškodí. :)

Datum: 21.12.15 15:00

Letos jsem jako vánoční překvapení, pod talíř, koupila 5 losů Zlatá rybka po 50,-/kus. Vím, že aspoň jeden bude výherní*smich*.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.