Přání k vánocům

Od: Datum: 18.12.15 19:00 odpovědí: 7 změna: 19.12.15 18:52

Ahoj.Já bych chtěl každému z vás,popřát pěkné vánoce.A abyste každý dostal nějaký pěkný dárek.Já jsem si přál sadu dlát a hoblík.Chtěl bych mít svoje nářadí.Už se moc těším na vánoce.Těšíte se taky moc?Ahoj Filda

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.12.15 19:12

Filipe i tobě přeji ty nejkrásnější Vánoce a až zase něco vyrobíš, pošli nám fotku. I Ježíš byl prý truhlář, určitě to své vytoužené nářadí dostaneš.

Na Vánoce se těším, těším se na rozzářené oči vnuček, nikdo neumí tak projevit radost z dárků jako děti. Letošní Vánoce budou jiné, maminka je po operaci a dřív jak na Nový rok prý doma nebude.

Hezké vánoční svátky všem a buťe na své blízské hodní. L

Od: filip2004
Datum: 18.12.15 19:48

To asi nebudete mít pěkné vánoce,když máte maminku v nemocnici.Škoda.Já bych se na vánoce vůbec netěšil,kdyby byla maminka v nemocnici.Tak vám posílám aspon obrázek,třeba vás rozveselí.Až něco ze dřeva udělám,tak pošlu fotku.Filda

Datum: 18.12.15 19:19

*jasne*

Datum: 19.12.15 16:17

Filipe, děkuji ti přáníčko. Tvoje přání na Ješíška je skvělé! *palec*Přeji tobě i tvé rodině krásné svátky a do dalších let, ničím nezkalený vztah s dědou, který má rád dřevo.

Datum: 19.12.15 18:52

Děkuju. Filda

Od: pt®
Datum: 19.12.15 17:39

:) Díky za přáníčko, také bych touto cestou chtěla popřát všem,*placni* co zde radí, krásné a klidné svátky, a do Nového roku 2016, hlavně zdravíčko... *slunce* - pt

Datum: 19.12.15 18:52

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.