Studijní

Od: Datum: 14.12.15 19:53 odpovědí: 4 změna: 15.12.15 01:29

Chtěla bych se zeptat ,vím ze všichni říkají gymnázium je strašně težké a dostane se tam jenom to nějaké opravdu chytré dítě a chci vědět jestli mám z matematiky 1,z fyziky1,přírodopisu 1 měla bych nějakou šanci ze se dostanu na gymnázium když chodím do 7. třídy a je mi 13 let:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.12.15 19:56
avatar

A co ostatní známky? Jsou to samé jedničky, max. pár dvojek? Pokud jsou ty známky hezké, je to s velkým úsilím, nebo levou zadní? Jsi schopen se učit víc, možná daleko víc, než teď? Omezit svoje zájmy, koníčky, přátele, holky? V právě probrané látce se orientuješ rychle, nebo je potřeba vícero opakování a procvičování? Jsi samostatný, nemusí na tebe dohlížet, aby sis udělat úkoly, naučil se na písemky, měl svoje věci v pořádku?

Souhrnná otázka by zněla: Jsi studijní typ? - ale takhle rozkouskované to snad napoví více ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.12.15 19:57
avatar

Přijímací zkoušky snad uděláš, ale pak záleží na pořadí - kolik se tam bude hlásit dalších. Nejvíc se hlásí na osmileté gymnázium, na šestileté bude méně zájemců, zkus si zjistit, kolik se jich hlásilo minulý rok. Určitě bys to ale měl/a zkusit.


doplněno 14.12.15 20:10:

Nejtěžší je pak ho dělat. Domácí úkoly, přípava a učení, to Ti zabere všechen čas. A když budeš dělat něco jiného, budeš mít jen výčitky svědomí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.12.15 19:59
avatar

Ono nejde o to se na gamnázium dostat, to se ti asi povede, ale potom ho udělat, to si spíš polož jako otázku. Také se zamysli, co po gymnáziu budeš chtít studovat. Samotné gymnízium pro hledání zaměstnaní není zrovna dobrá volba.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ctenar*
Datum: 15.12.15 01:29

Na gymnazium urcite mas a dostanes se tam. Dostali se tam a dokoncili ho i blbejsi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.