Za kolik prodat CD alba

Od: Datum: 14.12.15 15:33 odpovědí: 6 změna: 14.12.15 21:07

Zdravím, prodávám CD alba, je celkem složité je prodat, protože každej si je radši upirátí. Takže jakou cenu by jste doporučili nastavit na aukru nebo nevíte o nějakém obchodu kde vykupují CD? Jsou defacto pouze rozbalené ani jsem je nepoužil a navíc většinu z těchto alb mám teď už i ve vinylu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.12.15 15:51

na Aukru? Dejte cenu, kterou si představujete a každých 10 dnů slevte. Sám poznáte za kolik je to prodejné. To je nejlepší taktika. Nebude vás to mrzet. Samozřejmě je to o náhodě, zda zrovna v tu chvíli to zahlédne někdo, komu to přijde atraktivní.

Datum: 14.12.15 15:55

Třeba na sbazar.cz

Datum: 14.12.15 16:57

Mám strach, že ani od korunky ... když se přičte poštovné.

Datum: 14.12.15 19:09

Přesně tak, ono to není ani tak o nějakém upirátění jako o pohodlnosti - přecijen uložit si písničky apod. na SD nebo flashku a pak ji v případě potřeby přehrát něčím jiným je univerzálnější

Od: rexa
Datum: 14.12.15 19:19
Můžu se zeptat, jakého hudebního stylu ty cd jsou? Pokud jde o metal nebo punk, možná bych něco koupil.
Od: prodejce
Datum: 14.12.15 21:07

Jedná se o britský pop a indie rock.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.