Dárek houpačka

Od: Datum: 12.12.15 18:34 odpovědí: 3 změna: 13.12.15 08:04

Poraďte prosím , jak vtipně darovat pod stromeček zahradní houpačka , kterou jsem koupila manželovi , ale on o ní ví. Pomohl mi ji přivést domů . Váží 70 kg. , tak ji do obýváku ke stromečku táhnout nemůžu . Nemáte nějaký tip , jak ji darovat pod stromkem jenom symbolicky? Aby tam něco měl☺

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.12.15 18:59

Dobrý den, co třeba zabalený dort ve tvaru houpačky (nebo jen vyobrazení na dortu)?

Nebo vyrobit houpačku z perníku (jako se dělají perníkové chaloupky)? Zdravím!

Datum: 12.12.15 19:10

Stačí ji namalovat na karton,jen tak jednoduchá kresba a zabalit...nebo formou hádankynapsat na vánoční přání něco ve stylu"čtyři nohy,čtyři rohy,na zelené trávě-postavíme hravě...copak to je?"

...nebo formou plánku(třeba v lahvi nebo truhličce) podle kterého půjde po domě až ho plánek zavede k dárku.

Datum: 13.12.15 08:04

Januše, udělám úkrok stranou, neva? Kolegyně dala manželovi pod stromeček zrcadélko. Dali za jeho nové zuby něco přes 20.000kč. :-D Můj bratr vloni přišel nějak začátkem prosince domů a uprostřed obýváku stála krásná krbová kamna na paletě a o ně byl opřený papír s nápisem: BYL JSEM TADY Ježíšek :-D Kdybyste vy nebo nějaké dítě nakreslilo něco jako mapu, s cílem místa, uložení houpačky. A o ni opřený stejný nápis, který měl můj brácha u kamen. Anebo fotku? Odkaz na ni pod stromečkem? *jasne*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.