Odposlech telefonu

Od: Datum: 12.12.15 17:42 odpovědí: 5 změna: 12.12.15 19:05

Mám dotaz,kolega řeši,zda je možné odposlech telefonu,když jeho přítelkyně má známé u policie a podezřívá ho z nevěry? Zjištoval jsem něco kolem toho a zjistil jsem,že je to možné,i když je to nezákonné,když nemají povolení od soudu. Ale pro soukromé učely špehování to asi stačí. Zajímalo by mě zda se dá nějákou cestou u operátora zjistit toto odposlouchávání,nějáký heslo kdy se dotyčný musel přihlásit aby se dostal k odposlechu? Myslím,že by mělo být něják podchyceno v počítačích a dalo by se zjistit,třeba z jakého města se někdo napíchnul a datum od kdy do kdy. Děku´ji za info. J


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.15 17:45
To jako že byste se zeptal přímo operátora? :-D
Ať si známý pořídí jiné tlf.číslo pro kontakt s milenkou a můžete oba zase klidně spát...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.12.15 19:05

No přímo operátora bych se neptal,ten nic nepoví,ale někdo kdo pracuje u 02 a ví jak na to. Vím o někom kdo by to mohl udělat,ale když se policie napíchne,nejsem si jist,zda se to u operátora pozná? Nějáký přihlašovací kod nebo nějátá jiná stopa po napíchnutí telefonu?

Datum: 12.12.15 17:46

Známích u policije může mít hodně,ale stejně ji žádný odposlech telefonu nezařídí.To není tak jednoduché a pro soukromou osobu to vůbec nepřipadá v úvahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karlos
Datum: 12.12.15 17:47

Podle info z policejních kruhů se takové odposlechy dělají docela často jako takový hrubý výběr. Jakmile něco zjistí, odposlechy se zlegalizují. Je to po 11.9. běžná praxe a jelikož to nelze oficiálně zjistit, tak nic. Vždy se vypracuje seznam tzv. zájmových osob. Jsou to úspěšní podnikatelé, jejich známí, rodina atd.

Ti kdo skutečně jedou v trestné činnosti rozhodně nemají pro takové činy telefon na paušál. To by museli být absolutní idioti. Je to prasárna.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.12.15 17:51
avatar

Odposlech samozřejmě možný je, ale soukromý člověk se k tomu tak snadno nedostane. A známý u policie? Pochybuju, že by některý policista (a ne každý tu možnost má) riskoval kvůli nějaké cizí nevěře kariéru a velmi citelný postih, kdyby se na to přišlo. A že by se přišlo je víc, než pravděpodobné. Takovou službu by asi přítelkyně Vašeho kolegy nezaplatila.


doplněno 12.12.15 19:18:

Přestaňte sledovat podřadný brak v televizi a vraťte se nohama na zem. Představujete si to jak Hurvínek válku. Aby to pro Vás někdo udělal, musel by proto být opravdu hodně vážný důvod. Čísi nevěra takovým důvodem rozhodně není.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.