1x

Máte tu někdo účet na Odpovědi.cz?

Od: Datum: 11.12.15 15:36 odpovědí: 15 změna: 13.12.15 10:24

Co si o tom serveru myslíte? Já osobně jsem tam byl, ale odešel jsem, protože tamní admin je strašně prudérní. (Doufám, že to nepochopí jako propagaci Odpovědí)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.15 15:45

Prudérní? A ještě atrašně? To asi ne. http://www.slovnik-cizich-slov.net/pruderni/

doplněno 11.12.15 16:05:

Není nic snadnějšího, než odtamtud odejít. ;) A když chcete zůstat, tak se chovejte tak, jak admin- majitel, chce. Je to jeho majetek, může určovat hranice a vyžadovat dodržování.

Datum: 11.12.15 15:52

Ano. Dokonce mi i vyhrožovali trestním oznámením.

Datum: 11.12.15 16:09

takže je v tvém zájmu si přečíst pravidla této poradny a FAQ...

zdejší admin a moderátoři také dbají na to, aby se udržela určitá kultůra a úroveň.

Vítej...

doplněno 11.12.15 16:24:

a jak jsem si na těch Odpovědích prošel tvoje příspěvky a hlavně reakce ostatních na ně, je klidně možné, že se ti zdejší moderátoři budou také zdát... jak to nazvat?

Datum: 11.12.15 16:34

Hejkale, prudérní? :-D

doplněno 11.12.15 16:43:

Ale no tak, Hejkálku! Tohle slovo použil tazatel v otázce a význam slova jsem mu vložila s odkazem. *plac*Patří mi to, nemám být ironická!

Datum: 11.12.15 16:38

Slovník cizích slov

prudérní = nemístně, přepjatě, mnohdy falešně stydlivý

kdo z nás se stydí?

Datum: 11.12.15 18:09

...prudérní bude asi v pořádku, více mi vadí kultůra ;)

Datum: 11.12.15 19:16
hawarovi se omlouvám...
bože, jak jsem prudérní...
Jedinou mojí omluvou je, že už více jak 50 let používám převážně slovenský jazyk, kde je spisovně slovo kultúra.
Jsem prudérní, zapomínám mateřštinu.
Má hawara něco k podstatě otázky?! Nebo si chtěl jen ...
Datum: 11.12.15 20:41

...jen si chtěl ... (ale přátelsky ;))

Datum: 11.12.15 17:07

Ano jsem tam už taky hezkou dobu,je to normální "odpovědna"jako zde jen s tím rozdílem,že tam si ... jedinci dělají legraci stupidními dotazy daleko víc než zde!Zde by asi někteří tazatelé dlouho nefungovali jako tam!

Shrnu svůj názor-chci-li se pobavit a případně s tím i poradit jdu tam!Chci-li se přiučit ,dozvědět se něco nového a poradit jsem zde!

Datum: 11.12.15 17:34

Nesouhlasím. Slovo pridérní neznamená totéž, co prudit ...

Na Odpovědích "procházejí" věci, které tady (doufám) nemají šanci.

Pravidla (zdejší už znáte?) je nutné dodržovat všude.

doplněno 11.12.15 20:07:

Oprava překlepu: ...prudérní neznamená ...

Od: achjoo
Datum: 11.12.15 17:42

Mám tam zlatý účet, ale už na něj nechodím.

Nejhorší je, když "ředitel zeměkoule" dostane razítko :( Chodila jsem tam ráda, ale našel se "člověk" co mi ty odpovědi zhnusil.

Od: azalea
Datum: 12.12.15 16:17

Několik dní jsem tam nahlížela a nezaregistrovala se, protože jsem pochopila, že jde jen o honbu zlatých za body. Zneužívají svých výhod tím, že odstraňují odpovědi jiným zlatým. Občas se navzájem napadají a je jim jedno co odpoví, jen když za to přibude bod. Žádný klid a přátelské prostředí tam není, jen pár figurek poskakuje na každé otázce stále dokola. Tato poradna je mnohem mnohem lepší! :-D

Datum: 12.12.15 17:12

Přesně tak!

Datum: 13.12.15 08:07

A co pak s těmi body? Může si za ně někdo něco koupit? Nebo mu zvýší pocit radosti z dosaženého cíle? Jaké výhody plynou z velkého množství bodů?

doplněno 13.12.15 10:55:

Clayman, aháá. Už neumřu neinformovaná. :-D

Datum: 13.12.15 10:24
Hádám že odplatu, být také zlatým a mazat odpovědi zase na revanž *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.