Budou automaty zakázány i na SŠ?

Od: Datum: 11.12.15 06:30 odpovědí: 8 změna: 26.01.16 16:03

Budou automaty zakázány i na středních školách?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.15 06:35
Vy tam máte hrací automaty?
Datum: 11.12.15 07:05
Od: ben®
Datum: 11.12.15 08:01

Dobrý den, ano, automatické zbraně budou zakázany i na SŠ. Zdravím!

Od: mot
Datum: 11.12.15 10:55
aspon poloautomaty bych nechal povolene…
Datum: 12.12.15 08:54

Řeší se ne zákaz automatů,ale jejich náplně.

JB

Datum: 12.12.15 10:06

Tohle tak trochu nechápu, opravdu je někdo někde tak najivní, že si myslí to že když zakáže něco v automatě ve škole že si to onen člověk/žák/žáček nekoupí v o 100m vzdáleném ochodě? Zrovna na bagetě s kuřecím masem se mi nezdá nic extra závadného pokud jich člověk nesní 100 za den, v některých školách je i o dost lepší než to co se najde ve školní jídělně - 100x předvařený polotvar čehosi z buhvíčeho s dalším buhvíčím a starou vysušenou paprikou - Nechápu smysl automatu kde bude mléko (dobře to ještě chápu) ale místo obyčejného pití? a jablko? a to jako fakt - no kdyby to zavedli někde na střední nebo ve fabrice tak by onen automat brzo odešel do věčných lovišt s peprnými výrazy okolí .

Já myslím že SŠ se to netýká - to by byla kolosální kravina / na druhou stranu v posledních letech v této zemi schvalují jen kolosální kraviny...

Až se školy dokáží postarat o kvalitní zdroj potravy na oběd nemusí ve školách automaty být - nedávno jsem byl z nouze v jedné školní jídelně na oběd / smrdělo to, divně to vypadalo snědl jsem kousek a šel jsem pryč a jedl jsem až v 10 večer a celou dobu mi bylo neskutečně líto dětí co to musí žrát každý den - Omlouvám se ale to jídlo co jsem tam dostal na talíř bych nedal ani svému psovi natož dítěti.

Datum: 12.12.15 10:34

Možné to je, že si to nekoupí pokud na to nemá čas! Podle mě dává smysl zakázat prodej přeslazených výrobků jako jsou nápoje s vysokým obsahem cukru nebo přeslazené čokolády a čokoládové tyčinky. Zakázat automaty moc smysl nedává, ale pokud schází regulace tak je to jediné řešení. Dle mého názoru by výrobky s obsahem cukru vyšším než 12g neměly být ve škole vystavovány. Další věc je míra tuku. Smažené nebo pražené výrobky, které obsahují třeba 48% tuku je něco co by ve školách nemělo být. Zakazovat prodej baget - v tom smysl nevidím. Ovšem jde o to co je v těch bagetách - je v tom zdravé jídlo? Nejsou to hamburgery typu made in Amerika? Proč neprodávat v automatech místo toho třeba zdravé pečivo a zeleninu (např. papriku) nebo ovoce?

Od: erikbenes
Datum: 26.01.16 16:03

Přepokládám, že o výherních automatech se nebavíme? :D Tak jako tak by to bylo vtipné, půjdete do školy na hodinu biologie a předtím si chvilku zamačkáte na automatu. Když si to představím, tak mě to opravdu pobaví. Já osobně proti automatům nic nemám, taky občas hraji, ale do školy bych je nedával v žádním případě. Pokud má někdo potřebu si zahrát, tak si může zahrát automaty zdarma na internetu a nic neriskujete. Pokud si chcete zahrát online automaty zadarmo, tak můžete například zde: http://automaty-zdarma.com/

Také občas hraji automaty na internetu, nikdy jsem nesnášel chodit do hospody, hlavně kvůli tomu jak je to tam zakouřené, člověk pak smrdí ještě 14 dnů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.