Dárek pro holku

Od: Datum: 06.12.15 13:44 odpovědí: 6 změna: 06.12.15 17:32

Zdravím,jsem v devátem ročníku a na vánoce si máme koupit dárky, ja si vylosoval holku a tak musím koupit něco co holku nezklame ale zároveň to má být něco okolo 50-70 korun. Napadá vás nějáký drobný dárek co by se mohl holce hodit? Díky! :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.15 14:16
avatar

Notýsek s hezkým obrázkem, přívěšek na klíče, náramek, korále, lepší mýdlo, gelovky nebo se koukni, jestli nosí bižu náušnice, jestli ano, tak i ty stojí do 70,-Kč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.15 14:21
avatar

Jaký "musím koupit dárek holce, kterou jsem si vylosoval"?

Proti tomu jsem brojila už když moje dcery chodily do školy.

Dárky dáváme, protože chceme někomu udělat radost.

Nikoliv proto, že nám to "nařídila" škola.

Já bych to odmítla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dsard
Datum: 06.12.15 16:06
Souhlasím,taky jsem byl pro to si udělat vánoční akci bez toho aby kazdy musel vylosovanemu koupit darek, přeci jen pochopim to do te 6,7 třídy ale teď je to myslím si zbytečne..
Od: host*
Datum: 06.12.15 16:36

Dívčí kapesník, kapesníček a na to nažehlit nějaký pěkný obrázek, nebo do koutku vyšít nějaký monogram, jednoduchý obrázek, třeba sluníčko, berušku, deštníček, něco vtipného.

Nažehlovací obrázky na tričko, které si může nažehlit sama, nebo jí můžeš koupit levné tričko v tržnici a na to nažehlit obrázek a tričko s obrázkem je najednou dárek udělaný s láskou a částečně i vlastníma rukama.

Pořádnou píšťalku s mašličkou nebo poutkem na ruku, která se dá nosit v kabelce, kapse bundy, nebo v ruce, když jde dívka večer sama po ulici ze školy nebo z divadla a chtěla by případného nevhodného nápadníka nebo pobudu pěkně hlasitě odradit příšerným hvizdem, nebo při ohrožení pískáním sos.

Kalendáříček-notýsek do kabelky. Dívky někdy mívají co do kalendáře psát, připomenout si svátky a narozeniny kamarádek, kamarádů, důležité schůzky jiné důležité nebo nedůležité poznámky nebo různé značky.

Ještě poznámka: v deváté třídě spolužačka už není holka, ale dívka, slečna.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.15 16:44
avatar

Za 50 - 70 korun by se dal koupit hrníček se jménem té holky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tothgyomber
Datum: 06.12.15 17:32
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.