Žádná poluce v 16- problem?

Od: Datum: 05.12.15 18:56 odpovědí: 8 změna: 09.12.15 10:44
Je mi 16 a jeste nikdy jsem nemel poluci. Mohlo by na to mit vliv, ze kazdou volnou chvili masturbuji?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.12.15 19:01

Dobrý den, ano, omezte aktivitu ve volných chvílích a dočkáte se. Zdravím!

Datum: 05.12.15 19:12

me je dvakrat tolik let a nikdy jsem nemel poluci :)

Datum: 05.12.15 19:06

Ovšem že to má vliv. Nedáváš šanci uvolnit sexuální přetlak v noci.

Datum: 05.12.15 20:37

pokud kulečníkový tlak pravidelně uvolnuješ pravou i levou pomocnicí tak se nediv *smich*

Datum: 05.12.15 23:37

Já vám nevím, ale to by měl být problém? :D mě je pomalu o deset let víc , taky jsem ji nikdy neměl, a že bych ji teda zrovna nějak vyhledával... :D

Datum: 06.12.15 12:34
U mně poluce zmizely, hned jak jsem začal pravidelně masturbovat, takže ano, pravděpodobně je to tím.
Od: vernon
Datum: 06.12.15 14:50
Neznám nikoho, komu by něco takového vadilo. Nechápu že si někdo stěžuje na to že je nemá
Datum: 09.12.15 10:44

Ahoj,

pokud nemáš ambice se stát mnichem nebo svatým nemělo by tě to trápit..

PS:kdysi jsem s tímto trochu experimentoval a zkoušel jsem jak dlouho vydržím bez Anči dlaňovky nebo sexu s přítelkyní...a zjistil jsem zajímavou věc..poluce měli zhruba stejný cyklus jako má u žen menstruace..tedy 3 až 4 týdny..

Je to docela zajímavá zkušenost- je fajn si občas vyzkoušet na čem je chlap závislý-to samé platí i o jídlu a alkoholu...

tohle tui samozřejmě žádný odborník - sexuolog (dr. Uzel) neřekne...tohle ti spíše potvrdí lidé, kteří se zabývají jógou nebo tantrou..

Samozřejmě ejakulát je dost vzácná esence a až budeš starší naučíš se s ní šetřit - důvody pochopíš jistě sám aneb život (tvé tělo) tě naučí

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.