Dopis důchodce PM muslimům se súrami koránu

Od: Datum: 03.12.15 20:07 odpovědí: 25 změna: 28.03.17 18:37

Pro vyznavače multikultarismu, přijímání běženců, kvot běženců, havlolidi, sluníčkáře, příznivce doplnění společnosti aj.pomatence, sem dávám dopis který mi došel mailem...je to dlouhé ale asi poučné s tím co nám hrozí pokud výklad koránu bude vykládán tak jak je naznačeno, bez emocí bez fašizmu aj. vylomenin, jen proposouzení a pro ty kteří tvrdí, že se má zakročit hned a ne až potom, takže jen se ptám má pán pravdu nebo je to jen volební akce jak tvrdí někteří...

V Praze dne 22.11.2015

Otevřený dopis

Pane předsedo vlády České republiky.

Ve sdělovacích prostředcích jste opět napadl pana prezidenta Zemana pro jeho vyjádření se k běžencům, mezi nimiž jsou jak osoby prchající před válkou a ohrožením svých životů, tak i ekonomičtí uprchlíci, vyžírkové a zločinci. Zároveň jste odmítl obavy většiny obyvatel naší země před islámisty. Opakovaně jsem si pustil projev pana prezidenta a nenalezl jsem tam nic, co by se mu mohlo vytknout. Připomínám pro pořádek vystoupení pana prezidenta Miloše Zemana v OSN, kde před několika měsíci vyzval k vytvoření celosvětové koalice pod patronací OSN pro boj s tak zvaným Islámským státem. Následovalo klasické vysmívání se našimi "úžasnými" novináři a politiky. Dneska prezident Francie, pan Francois Hollande, s několikaměsíčním skluzem navrhl OSN totéž. Takže z toho jednoznačně vyplývá, že pan prezident Miloš Zeman daleko dříve než všichni politici Evropské unie, včetně pana Francois Hollanda, přišel se správnou vizí. My, staří občané, jsme zvyklí nejprve se seznámit se základními fakty a skutečnostmi, než se k něčemu vyjádříme. Z tohoto důvodu Vás žádám o Vaše vyjádření a vysvětlení Vašeho chápání několika ustanovení Koránu, tedy knihy, kterou všichni muslimové ctí, uznávají, respektují a dodržují.

Súra 4, verš 3: Bojíte-li se, že nebudete spravedliví k sirotkům ... berte si za manželky ženy takové, které jsou vám příjemné, dvě, tři, čtyři; ...atd.

To tedy znamená, že souhlasíte s mnohoženstvím, které je v Evropě, USA, Austrálii, Kanadě, na Islandu, v Brazílii, Rusku, Bělorusku, Číně, atd. zákony řadu století zakázáno?

Súra 4, verš 34: Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých (ženám).

Tedy Vy, pane předsedo vlády ČR, považujete všechny ženy za druhořadé bytosti, které jsou podřízeny mužům?

Súra 4, verš 34: A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je!

Takže vy, pane předsedo vlády nám všem sdělujete, že neposlušné ženy máme zahnat někam do kouta a bít je?

Sůra 2, verš 191: Zabíjejte je všude (nevěřící), kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je - taková je odměna nevěřících!

Toto je jednoznačná výzva všem muslimům, aby nás zabíjeli všude, kde nás dostihnou, kterou Vy, pane předsedo vlády ČR, svým vyjádřením podporujete! Odporuje to absolutně veškerým zákonům demokratických zemí!

Súra 8, verš 17: Nejste to vy, kdo je zabili, ale Bůh je zabil; a nevrhals ty, když jsi vrhal, nýbrž byl to Bůh, kdo vrhal, aby vyzkoušel věřící zkouškou dobrou, od Něho přicházející, vždyť Bůh slyšící je, vševědoucí!

Takže muslimové jsou nevinní, když kohokoliv ukamenují, protože to dle Koránu jejich Bůh kamenoval. To také, pane předsedo vlády ČR, tvrdíte Českému národu? To také podporujete svými vyjádřeními? To máme kamenovat nevěrné ženy, či další osoby?

Tyto skutečnosti ale zřejmě pan prezident Miloš Zeman zná a chápe, takže na rozdíl od Vás a několika dalších členů vlády ČR, přemýšlí "selským" rozumem. Značná část našeho národa dosud nezhloupla rozkazy politiků EU, tupými televizními seriály a vymýváním mozků našimi "novináři", takže vidí reálně obrovské nebezpečí, které přináší současná krize.

Naši občané si dodnes pamatují, že naprostá většina států EU při rozšíření o země východní Evropy nám zakázala po několik let u nich pracovat, zatímco dneska přijímá kohokoliv z arabských, či afrických států. Tito lidé jsou jako pracovníci "velice zdatní" - pohleďte na zdevastovaná města, neexistující silnice, chatrče, hygienická zařízení. A to, co jim zanechali jejich předci, to zničí - sochy, chrámy, muzea, památky, vše.

To si přejete, pane předsedo vlády ČR, aby naše barokní sochy byly "rozflákány" a hozeny do Otavy, či Vltavy, aby naše hřbitovy byly rozbity arabskými fanatiky (viz hřbitov válečných hrdinů v Tobruku), to si přejete hořící chrám sv. Víta v Praze, chrám sv. Barbory v Kutné Hoře, kostely v Brně, na Moravě, Slezku a Čechách? To si přejete, aby nám zapalovali automobily, baráky, aby kradli, znásilňovali naše děti, dívky a ženy (jak to činí doma)? V Anglii, Belgii, Francii, Německu, Švédsku vraždí, zapalují, znásilňují muslimové narození již v těchto zemích, kamenují nevěrné ženy a Vy se domníváte, že u nás budou hodnější muslimové?

Byl jste se, pane předsedo vlády ČR, podívat v Lázních Teplice, jaký "pořádek" zde dělají muslimové - fekálie po parcích, naprostý nepořádek, koupají se v lázních v dlouhých smrdutých béžovo šedivých šatech. Byl jste se podívat v Lázních Piešťany na Slovensku, jak si tam počínají muslimové? Nebo kdekoliv jinde?

Ti přicházející lidé k nám přinášejí, kromě svého etického kodexu (a zásad chování) starého několik tisíc let také choroby, u nás částečně známé, ale i neznámé. Nemají s sebou zdravotní dokumentaci, nevíme, zda byli očkováni, jaké nemoci mají - z toho vzniknou velké epidemie, které nebude mít kdo léčit, protože naši lékaři mizí ze země za lepšími výdělky pryč. Muslimové se nenechají léčit lékařkami - ženami, protože jejich duše žijí v tisíciletích před naším letopočtem. Samozřejmě si nikdy neplatili na zdravotní a sociální pojištění, takže budou pouze vyss ávat naše zdroje. Každé dobro, které jim učiníme, považují za naši slabost, nikoliv za dobro.

Toto všechno chápe náš pan prezident Miloš Zeman, nic z toho ale zjevně nechápete Vy, právě tak, jako někteří politici EU.

Evropští politici v čele s paní Angelou Merkelovou, Francois Hollandem, Jean - Claude Junckerem a dalšími mají již dnes ruce zbrocené krví nevinných obětí muslimských šílenců. Evropští politici jsou schopni řešit 4 roky problém názvu "Olomoucké syrečky", ale jsou zcela neschopní řešit povodeň, tsunami, zemětřesení, nebo řízenou invazi muslimů do Evropy. Jsou zcela neschopni řešit mimořádné situace. Namísto okamžitého uzavření hranic Evropy, potápění všech lodí pašeráků, okamžitého vracení všech "uprchlíků" zpět, zásadního a tvrdého varování Turecka, které žene do Evropy zástupy b ěženců, pokračuje v genocidě Kurdů, podporuje evidentně ISIS a zrazuje celou Evropu, stále žvaní nesmysly o humanitě.

Pokud jsem si dobře povšiml, tak ustaly zprávy o pirátech ze Somálska. V internetu kolovalo několik obrazových zpráv, jak ruské lodi vyzvaly piráty aby se vzdali, když tito neuposlechli, tak byly vystřeleny tři varovné signály a pak byly lodě poslány ke dnu. A je klid. Jsou národy, které nerozumějí slušnosti, ale pouze tvrdému jednání. Tak tvrdému, aby se i jejich zvrácené duše zalekly.

Pane předsedo vlády ČR, otázala se Vás vloni, či letos z jara paní Angela Merkelová, zda budeme ochotni přijímat běžence? Nikde jsme nečetli o tom ani zmínku; tak proč nám nyní, poté, co sama svými neuváženými kroky vyvolala obrovskou krizi, "cpe" násilím ty běžence, které ani v Německu nechtějí? Tedy jejich "výkvět"! Totéž Rakousko, Švédsko.

Nerad připomínám naši historii a historickou zkušenost, kdy v naší zemi byli přijati do tak zvaných "Sudet" mírumilovní Němci plus Poláci a jak odporně se zachovali k Československu spolupracujíce s nacisty při zničení a obsazení Československa před druhou světovou válkou - odtržení Sudet a Těšínska.

Předpokládám, pane předsedo vlády ČR, že nechcete mít své ruce zbrocené krví nevinných občanů České republiky, protože neschopnost Evropských politiků řešit rychle a tvrdě uprchlickou krizi bude znamenat ještě mnoho zavražděných nevinných dětí, žen a mužů muslimskými šílenci v mnoha zemích.

Takže, pane předsedo vlády ČR Bohuslave Sobotko, dovoluji si Vám doporučit: vyhoďte Vaše poradce, kteří Vám připravují podklady pro vystoupení, zvažujte, zda rozkazy politiků z EU jsou racionální nebo špatné, a pokuste se pochopit skutečný stav krize. Navrhněte s vládou ČR zákony, že v této zemi neplatí žádný islám, žádná šaría, žádné mešity, žádné zahalené ženy, při porušení našich zákonů budou okamžitě vyhoštěny celé rodiny provinivších se osob. Kdyby došlo v naší zemi k obdobnému útoku, jako v Paříži, tak je třeba okamžitě vyhostit všechny muslimy do jednoho z naší zem. Pořádek mezi sebou si musí udělat sami muslimové, to žádné orgány v zemích EU nedokáží!

Buď budou žít Evropsky, nebo v Evropě nebudou!

Já bych se navíc osobně omluvil panu prezidentovi za ten nesmyslný a navíc i nepravdivý blábol.

S pozdravem

Český důchodec

Ing. Pavel Lintymer, CSc.

Praha

bývalý pracovník Ministerstva dopravy a spojů

=


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.15 20:14
avatar

Ano, máte pravdu. Co si tu počteme zítra?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 03.12.15 20:22

ale já vůbec netvrdím, že mám pravdu, poněkud v zaslepení starostmi jste přehlédla možná z nedůslednosti otázku, a vkládáte doměnky do mého příspěvku - takže pro vás :

jen pro posouzení a pro ty kteří tvrdí, že se má zakročit hned a ne až potom, takže jen se ptám má pán pravdu nebo je to jen volební akce jak tvrdí někteří...?

Datum: 04.12.15 00:06

Je to hloupě napsáno takže nelze říct že má pravdu nebo že ji nemá, ale jen že je prostě hloupý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.16 19:07

Má pravdu jako měl svého času Galileo Galilei.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 20:18
avatar

Ne, nemáte pravdu. Co si tu počteme zítra?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 20:19
avatar

Třeba to nebude trvat dlouho a zjistíme na vlastní kůži jestli je ten výklad správný.

Pamatujete hru "Hledání min"

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 03.12.15 20:29

1. samopal

2. pancéřovka

3.vesta napěchovaná semtexem, kuličky z ložisek,hřebíky a jiné - po modlitbě mezi nevěřící a odpal.

vlaječka - převlečený křesťané

ostatní - kulometčíci

Od: ben®
Datum: 03.12.15 20:32
avatar

Dobrý den, volební akce to nebude - žádné volby snad nyní ani nebudou a ten pán asi kandidovat nikam nebude. Já jsem pouze juknul, protože není slušné číst cizí poštu, tak to bude zřejmě ta pravda (ta jediná správná a toho pána). Zdravím!

doplněno 03.12.15 20:41:

ohneta - no právě. To se přeci nedělá .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 20:39
avatar

Jsem rád, že nejsu jediný slušňák. Já to ani nečetl .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 21:03
avatar

Ani já to nečetla už mě ta panika kolem uprchlíků unavuje. Nemění to sice nic na mém názoru¨, že je tu nechci ale mám dost starostí příjemnějších. L

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 21:34
avatar

Přesně tak Liduš, mě už to taky nebaví číst. Kor když někdo uráží lidi s jiným názorem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 22:45
avatar

Nečetla jsem to celý...jenom poznámka k těm výňatkům z Koránu- Poslední dva uvedený verše se týkají jednoho konkrétního případu v minulosti a to Mohameda, který táhl na Medinu a dostal výjimku (jedinou v historii) od Alláha, aby mohl zaútočit, když ho předtím odtamtud vyhnali. Islám absolutně nenařizuje muslimům zabíjet nebo ubližovat nevinným, prostě ne, právě naopak. Ať už jsou jakéhokoliv náboženství. Tyhle výňatky jsou pořád používaný a absutně vytržený z kontextu. Mohamed byl dobyvatel a šlo mu o moc...ale podstatný je, že muslimové nevěří ve víru, která by jim nařizovala a ospravedlňovala je někoho zabíjet. To mnohoženství u nás muslimové nepraktikují...a ani nemusí. Takže to je celkem mimo. Pohled na ženu v rámci islámu se mi samozřejmě nelíbí...Dokážu si ale osobně představit, proč by nějaká žena měla potřebu na islám přestoupit (nebo u něj zůstat) a proč se jí tohle líbí. Myslím to naprosto upřímně. Protože Korán sice říká- žena má být poslušná muži, ale taky říká, že muž je povinen se o ní postarat. A že zhruba- "Největší z mužů je ten, který je nejvlídnější." Takže to není o bití, ponižování žen, ale o určité harmonii ve vztahu. Nelíbí se mi to, ale ten pohled, že by to takhle mohlo fungovat, chápu. Samozřejmě to potřebuje hlavně třeba v SA emancipaci žen, musí mít větší slovo v rámci rodinného práva. Takhle je to špatně. Ale celá ta věc se tak strašně přehání...tohle všechno jsou jenom kecy, co se snaží někoho zmanipulovat.


doplněno 03.12.15 22:48:

"Český důchodce" mě vážně pobavil...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 23:30
avatar

Radikální islám je středověk a buď bude v Evropě zničen nebo bude zničena Evropa. Dohromady to nepůjde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.15 00:03

Nechápu jak došel k tomu že to tvrdí... Na základě čeho mu podsouvá tyto tvrzení? Řekl snad že vyznává islám nebo že ho schvaluje?

Navíc on se ho ptá na to jak to chápe a přitom mu podsouvá svou vlastní interpretaci, Tak proč se ho tedy ptá, když mu podsouvá svůj vlastní názor, svou vlastní interpretaci.

Samotný soupis věcí je sice výstižný, ale zrofumované to mělo být jinak, aby to mělo proveň a ne jako podsunout mu něco co nejspíš nikdy netvrdil ale je to jen názor toho důchodce. Díky absurdní formulaci se shodil a pravděpodobně nikdy nedostane odpověď a jestli jo, tak to bude něco ve smyslu, že to je názor toho důchodce... Co víc na to říct?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.15 21:24

Ahoj.

Něco se bere moc vážně a něco méně.

Tak teď trochu Švédské srandy.

Švédové ubytují uprchlíky v lyžařském středisku za polárním kruhem.

Tak chlapci!

Tady to je sekera a támhle to je les a v noci bude mínus 35 a to co vyje, jsou opravdu vlci.

Jo a noc trvá půl roku.

Tak se tu mějte moc hezky a na jaře se bude jednat o trvalém pobytu.

Konec a teď smích.


doplněno 04.12.15 22:00:

Tak já se klidně přiznám a bez mučení, že jsem si to přečetl. Názory Klery a Ohnetaho fakt nemusím. Ale nebráním jim v jejích vyjádření. Čas ukáže jak to bude.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.15 21:30
avatar

Přihlaste se, kdo to zvládl přečíst až do konce.

Mi nedělají problém romány, která mají více, než 500 stran.

Ovšem toto jsem nedal. *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.15 21:39
avatar

proč se zase zesměšňujou důchodci?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 04.12.15 23:33

Kdo to má číst, ale, je třeba si přečíst naši ústavu, co je tam o svobodě náboženství.
A pak i bibli, co je tam je, o nic lepší. Nemyslete si, že jsem přišel na zem uvést pokoj; nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč... Každý strom, který nedává dobré ovoce, bude vyťat a hozen do ohně..., kdo není se mnou, je proti mně.. odplata za hřích je smrt .. a hodí je do ohnivé pece.. Kdo nalezl manželku, nalezl věc dobrou, co s těmi co nevěří atd. Slyšeli jste, že když se nám tu nelíbí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: roman68*
Datum: 05.12.15 00:00

přesně tak..každý si najde v bibli nebo koránu "to svoje"..kdy konečně pochopíme , že víra-náboženství je zde jen zástupný problém?

je to o boji bohatého světa proti světu chudému...

a ještě k té víře co je to "svatá válka" neb u muslimů "džihád"? je to boj , který se odehrává uvnitř člověka, v lidské duši, ne boj proti člověku jiné víry nebo "bezvěrci".krásně např. popsáno v bibli


doplněno 05.12.15 00:05:

" nevedeme svůj boj proti lidským nepřátelům, ale proti mocnostem , silám a všemu, co ovládá tento věk tmy, proti nadzemským duchům zla" Bible-Efezským 6/12

PS: a kteří věřící a jejich "vůdcové" se tímto řídí? k tomu má blíže spíše buddhismus a nikoli mesiášská náboženství - křesťanství a islám, která po 2 tisce let "pachají" po světě dobro i násilím

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.15 00:06

Takže to co teď svět zažívá je něco jako křesťanská inkvizice, akorád nejde o křesťanský fanatismus, ale muslimský ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: roman68*
Datum: 05.12.15 00:07

" a ti kteří nepoznali sebe sama jsou podobni hovadům, a jako hovada budou skladeni v pekle"

a vo tom to je

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 05.12.15 00:11

Ahoj. Románku, Románku. Nějak z tebe cítím plnovous. Ohol se!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.16 17:55

Nemám k tomu dopisu důvod přidat jediné slovo.Vše co mám na mysli je v něm obsaženo.Měli by si ho přečíst všichni politici a medialní byrokrati, betonova.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarina
Datum: 14.11.16 18:03

Nemusíš se omlouvat za prezidentovy bláboly, zřejmě byl pod parou (virozou)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.03.17 18:37

Nemám k tomu dopisu co dodat ,vše bylo řečeno.betonova*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.