Skladba - skutečná událost - záhada

Od: Datum: 03.12.15 19:28 odpovědí: 9 změna: 06.12.15 09:30

Zdarec,

Rád se zabývám různými záhadami a podivnými případy a zaujalo mě tohle:

Nedávno jsem poslouchal letošní album ( CD ) heavy metalové kapely Iron Maiden a zaujala mě poslední skladba - The Empire of the clouds ( výborný 18- ti minutový kousek). Tato skladba je jakýsi příběh o letecké katastrofě - britské vzducholodi The R101. Vzducholod letěla s Anglie do Indie A tragicky se zřítila na severní části Francie. No a napadlo mě: není to náhoda že se britové zřítily na Francii? Jako kdyby tohle byla odplata za to, když angličané v minulosti upálili Janu z Arku a ty jejich dlouholeté boje o vládu. Cítíte v tom to nadpřirozeno...?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.15 19:29

Možná jsem jen necita, ale necítím v tom nic.

Datum: 03.12.15 19:31

Tak to jsme necitové dva. L

Od: drlight01
Datum: 03.12.15 22:06

A Vás dva docela chápu, protože je pravda že byste si tu skladbu museli poslechnout. Ale i tak...

Datum: 03.12.15 20:09

Vypadá to tak, že řešítě záhady na způsob " proč je v létě teplo", hodně štěstí s bádáním !

Datum: 03.12.15 22:04

Jakou část mého popisu byste charakteristikoval tím stylem " proč je v létě teplo".?!? *bzum* A já nebádám, jen jsem se nad tím zamyslel. A znáte vůbec Iron Maiden, heavy metalovou legendu?!?!?!?!*bum*

Datum: 03.12.15 22:19

Jenom chci říct, že je vcelku paranoidní si myslet, že po takové době, by francouzi hledali odplatu. To je jak kdyby se teď Izrael rozhodl zautočit na Německo, s trochou nadsázky samozrějmě. Nemyslel jse mto jako urazku.

Datum: 06.12.15 09:30

Já jsem to myslel tak, jako kdyby osud chtěl, aby zaplatili za to, co udělali francouzům, ne že francouzi se chtěli pomstít. A mimochodem francouzi ještě dneska nesnáší s brity.

Datum: 03.12.15 22:35

Maideny znám moooc dobře*srdce*a prostě umí tu tajemnou minulost spojit s hudbou.Např.album Powerslave(egypt),piece of mind(báje) nebo když vidím svůj cenný plakát z r.84 Trooper,tak má to svoje tajemno.Kdo nezná jejich repertoár a texty ,tak nepochopí.Každé album má příběh,tajemno a kvalitní hudbu.To už dnes kapely neumí a ani žádná jiná se jim nemůže rovnat,jak počtem alb,tak počtem koncertů...nikdy nenazpívali romantickou píseň(to jsou snad jedinní)I členové jsou fákt osobnosti,miluju Bruce,je fakt borec,rodina ,plno dětí,napsal knihu,solová alba a ještě pilotuje Boing.

Jestli ta událost byla náhodá?Takových náhod a konspiračních teoriie je plno.Buď věříš nebo ne...a kapela tím okoření píseň.

Datum: 06.12.15 09:25

Konečně někdo!*ua**srdce**palec**slunce**smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.