Mohu si dát cigaretu na antibiotika?

Od: Datum: 03.12.15 18:38 odpovědí: 7 změna: 05.12.15 15:52
dobry den . budu brat 1 den antibiotika a zitra si chci zajit na vodnici . Bude to nejak vadit i pri koureni cigaret? Dekuji dopredu za odpoved
Dan

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.15 18:43

Řekla bych, že to přežijete, neumřete, maximálně by vám mohlo být špatně ale to je vám stejně asi jedno. Já když beru antibiotika, je mi tři dny tak špatně, že nevstávám z postele natož abych někam chodila nebo kouřila. Ale je to vaše zdraví a vaše věc, užijte si to. L

Od: majik
Datum: 05.12.15 15:52

Kouřit ano,ale ne vodnici

Datum: 03.12.15 18:49
Dobře
Datum: 03.12.15 19:05

A proč ne?

Od: majkyy
Datum: 03.12.15 21:01

Můžeš kouřit, hulit, chlastat, jen se nechoď opalovat.

Datum: 04.12.15 19:55

Klidně můžete. Je to vaše tělo. Dělejte si s ním co uznáte za vhodné. Má jít přece do hrobu úplně zhuntované.

doplněno 05.12.15 11:24:

Ještě si myslím, že toto není jednoduchá otázka, když tazatel dostal antibiotika, pak asi je nemocen. A nemocen se vydat někam pryč z postele a tepla domova? No, nevím, nejsem si úplně jistá, jedtli je to rozumné rozhopdnutí. Ale je to jeho tělo.

Datum: 04.12.15 20:25

- když jsem kouřila, kouřila jsem na cokoliv, vodní dýmka by ale taky snad neměla vadit, alespoň ne na antibiotika.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.