Nevhodná kombinace jídla

Od: Datum: 01.02.13 19:12 odpovědí: 13 změna: 02.02.13 13:40

přišla jsem na to, že ačkoliv jsem věkem delší dobu dospělá,tak stejně nemám rozum a dělám blbosti. Včera v rámci hesla .nepřiberu na váze,jsem opět k večeru chytla mlsnou a procházela co bych jako ještě snědla a co ne.
Takže grep ,to šlo.Pak jsem se opět vypravila do kuchyně.Přišlo mi na chuť domáci kvašené zelíčko.padla miska,odůvodnění to je v poho,na grep ,že už jsem ho snědla jsem zapomněla ... Pak jsem našla v lednici černou ředkev,teda po očištění je bílá a šílené pálí,tak taky padla.Ta kombinace grep,kys.zelí,černá ředkev,ačkoliv dospělý a normálně uvažující člověk to neudělà,a já se za blba nepovażuji,tak jsem to prostě snědla.O půlnoci jsem myslela že zblázním bolestí,žaludek bolel,kyselost v krku,křeče,pot.Tak potichu jsem chodila po obýváku, střídavě lezla po čtyřech na wecko.Prpsím je tady ještě někdo dospělý,kdo taky vědomně udělá někdy kravinu i přesto že je mu jasný,že to nebude v pohodě?Tak to napište sem do volné diskuse ať v tom nejsem sama,dík Ono to nemusí zrovna nevhodná kombinace potravin.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.13 19:17
avatar

Jo, to se občas stane každému, i uvědomělému dospělému. Já jsem kdysi zapila tlačenku mlékem. Fuj, už bych neudělala. Ale pokud jste měla chutě na takovou kombinaci jídel, tak asi si to žádalo vaše tělo. Chtělo prostě velkou dávku vitamínů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 01.02.13 19:24

Dík,
to jste mi připomněla kámošku,ta dělala pomazánku z droždí a furt uždibovala droždí,až spráskla celou kostku.Ja byla zrovna u ni na návštěve a bylo horko,no a vytáhla z lednice pifko a vypila ho ,pak se do hoďky nadnášela prosila ať už to skončí a to chtěla jít na bazén,původně

Datum: 01.02.13 19:28
avatar

asi jí chyběl vitamín B... *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 01.02.13 19:30
avatar

Pracuji na směny a máte vidět, co požeru, když večer přijdu z práce ve 22h.Taky se mi to vymstilo. před měsícem jsem byla na operaci žlučníku.Dobře mně tak...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 01.02.13 19:35

Teď nechodím na směny, ale předchozí zaměstnání ,tak tam byla práce večer,taky jsem to jaksi z jídlem nezvládala,zato kolegyně vždycky jenom kafe a vodu a já futrovala...

Od: askmenow*
Datum: 01.02.13 20:09

Každý z nás někdy udělá něco, co nesmyslné a vlastně to ví. Vždyť co jiného je, když se přejíme na oslavě jen proto, že je plný stůl jídla, že dokoukáme v TV film, který běží do noci, i když víéme, že ráno bude budík náš největší nepřítel, nebo když kývneme kamarádovi v hospodě na dalšího panáka, i když už moc dobře víme, že jen cesta k baru byla kvůli motání se divočejší, než horská dráha. Takže pokud se vám to stane výjmečně, není to nic neobvyklého.

Ovšem pokud by vás choutky přejídat se o samotě popadaly častěji, rozhodně to v pořádku není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 01.02.13 20:32

To neee,váhu mám taky v normě,jen se raději hlídam,a taky sportuji.

Jenom někdy mě zarazí,že vědomě udělám blbost,ať už se to týká jídla,nebo jiných vêcí a musí mi být dopředu jasný,že to nedopadne ok.Prostě občas mozek vypne

Od: askmenow*
Datum: 01.02.13 20:38

To je normálka ;) Nejde nad vším uvažovat tak, aby člověk vybral nejlepší možnost - na to máme počítače. my buďme dál lidmi ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinjelinek*
Datum: 01.02.13 20:18

Já každý ráno zapiju snídani černym kafem i když vím že mi to udělá hroznej bordel v žaludku a stejně to budu asi dělat pořád.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 01.02.13 20:27

Já začínám jenou s tou kávou
Na Slovensku,když jsem tam byla na dovče,tak tam bylo v jidel.lístku kuřecí řízek a k tomu rýže,a to mi k sobě šlo,takže to jsem zařadila do vaření.

Datum: 01.02.13 20:43
avatar

Miluju mléko a jogurty, jenže když si dám oboje naráz, tak trávím půl dne v bolestech na WC. A stejně to občas udělám, i když vím, co to znamená :D.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.13 09:37
avatar

Zdravím, nebyla to nevhodná kombinace jídla, ale blbost to byla obrovská. Rozhodla jsem se v rámci diety, že si na grilovací pánvi udělám kuřecí steak. Asi jsem měla náhlé pominutí smyslů, protože jsem si řekla, že si ho udělám "medium"...

Následovalo asi 5 dní hrozných průjmů, a já byla ještě tak natvrdlá, že jsem si to nedala do souvislosti. Pak už jsem to nevydržela a šla k obvoďákovi, a z výtěrů vyšlo najevo, že to sice salmonelóza není, ale nějaká její "sestřenice":D, takže jsem dostala antibiotika a za pár dní jsem měla klid. Až teprve u obvoďáka jsem se dozvěděla, že se kuřecí maso musí pořádně propéct, protože obsahuje nemoci, které kuřata nemají, ale na člověka se přenesou. Následně mě ještě obvolali z hygienické stanice, a vyptávali se, co jsem snědla, zda problémy měl i syn atd.

Takže takováto blbost, a už je mi půl století...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinjelinek*
Datum: 02.02.13 13:40

Tak to vám nezávidím..to jste si asi vytrpěla..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.