Vybíráme si, do kooho se zamilujeme?

Od: Datum: 30.11.15 19:06 odpovědí: 8 změna: 02.12.15 12:33

Pojměte tuto otázku, jak si myslíte, potřebovala bych slyšet rady a zkušenosti zkušených... :) A velice ráda čtu ty vaše tady na poradte :) Stalo se vám někdy, že jste se zamilovali do koho jste nechtěli? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.15 20:01

Jasne,stalo

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.11.15 20:17

To nedokážu pochopit...Že bych se zamiloval do někoho, koho nechci? To je protimluv, možná by to chtělo napsat konkrétní příběh, jak se Ti to stalo...Ale sám si to neumím představit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.11.15 20:30
avatar

Já skoro jenom do koho bych ne nechtěla, ale neměla chtít...manipulátor a vysávač energie; další manipulátor a egocentrista; a potom, překvapivě, další manipulátor a ještě k tomu nejspíš psychopat...ale tim si dodnes nejsem jistá. Do toho posledního asi nejvíc...je ze všech nejnenormálnější, tak asi proto. :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.11.15 22:15

To se mi opravdu nikdy nestalo, snad byl jen náhlý nával sympatie v reakci na to, co holka, či dospělá žena řekla, nebo udělala. Později jsem jsem byl téměř vždy a rychle vyléčen. Pokud ovšem současně zasáhla můj vkus, včetně krásy těla, pak jsem v tom lítal a dělal blbosti. Bohudík to už mám za sebou! *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.12.15 04:56

Zdravím. Snad každému se v životě stalo , že miloval,trápil se pro někoho, kdo o to vůbec nestál. Potom rozum velí,seber se a nežebrej, ale slepá zamilovanost věří v zázraky.To je potom lidské naštěstí, které s člověkem dokáže pořádně zacvičit.Tak se může jedinec zamilovat proti své vůli. Může se stát i to, že si někdo vysní jistý idol-třeba blondýnku , krásnou jako andílek, těch nejsex tvarů- když se probudí ze snění z blondýnky je bruneta,trochu nedoslýchá,ledaccos měla zamaslované líčidly a máte to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 01.12.15 05:02
avatar

Já ano na vejšce.. nikdy jsem mu to neřekla, ale stejně to věděl podle toho trapného hlasu, když jsme spolu mluvili :D.. No a pak mu to vyzvonila kamarádka :) jenže to už měl jinou :) alespoň řekl, že jsem se mu v tu dobu taky líbila :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: roman68*
Datum: 02.12.15 12:20

Ahoj,

je to jako lidský osud..jako by nám byl ten druhý dán "zeshora" a pokud nám s ním není dobře (je to peklo., nejsme ve vztahu šťastní) budeme bojovat o "osvobození se" od vztahu k němu..pak si prožijeme pár obdobných vztahů jak přes kopírák až nám docvakne, že bude asi pes "zakopán" v nás samotných..a že jen přitahujeme to, co si zasloužíme svým "vyzařováním"..

a změnit svůj osud, kdo dokáže? kdo dokáže změnit svoje myšlení, cítění, vyjadřování? jen člověk, který touží po lásce upřímně -celým svým srdcem..

R

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.15 12:33

Vybíráme se, do koho se zamilujeme?

Vybíráme, alespoň u mne to tak je. Potkal jsem kdysi super holku. Líbila se mi, byla inteligentní, měla smysl pro humor a sympatie byly vzájemné. Tak proč do toho nejít?! Byla tu dvě ale: Zeměpisná vzdálenost a ON (byla zadaná). Zkrátka jsme to jako dva rozumní lidé udrželi v rovině přátelství. Její větu "kdybych neměla přítele, chtěla bych, abys to byl Ty" si budu pamatovat do smrti. Díky, Gabčo, za nádherné dva týdny. Víckrát jsme se neviděli a je to tak správně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.