Jak uchytit stojan kamery?

Od: Datum: 29.11.15 22:04 odpovědí: 2 změna: 30.11.15 05:57

Zdravím, řeším jeden problém s kamerou. Chtěl bych ji umístit na stojan (klasická trojnožka), který bude položený na zemi. Kamera bude nahrávat školní akci a bude umístěna poblíž židlí na konci jedné řady. Během celé akce nikdo za kamerou nebude stát a může se stát, že o stojan někdo lehce zavadí. Tím by se nahrávka znehodnotila, protože by nezabírala přední část jeviště. Bohužel nemohu svěřit kameru někomu jinému a nedá se ani jinam umístit. Dá se stojan nějak pevněji uchytit, pokud nechci poničit podlahu? Vím, že by bylo snadnější někoho za kameru postavit, ale vzhledem k této akci to není dost možné. Díky za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.15 22:29
avatar

Stativy mívají pod hlavou hák na ten se dá zavěsi závaží a tím podstatně stabilizuje.t. Toto používám i venku postačí mi igelitka do ní kamení a stativ se ani nehne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.11.15 05:57
avatar

Nebo vezměte z tělocvičny nějaké závaží, položte jej na zem a spojte jej s hákem stativu něčím pružným (gumové obinadlo, upínací háky do auta atd...)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.