Dárek na country večírek

Od: Datum: 29.11.15 17:22 odpovědí: 7 změna: 30.11.15 16:34

Vážení rádci.Na vánoční kantry večírek máme každý donést nějaký menší dárek. Ženy dárek začinajicí písmenem M a muži písmenem N. Prosím o vaše nápady. Dík.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 29.11.15 17:54

mýdlo - notes

doplněno 29.11.15 19:30:

slivovice - nealko

a nebo

mrkev, maso, mop, monokl, myš, motýl, můra, moucha, mravenec, mušle, mzda, mapa atd.

nota, nůše, nitě, noha, návod, nehty, nafta, nýtek, noviny, nálož atd

doplněno 29.11.15 19:32:

* ach bože, jen myslím na alkohol a místo myslivce napíši slivovici a to jsem střízlivá.

Datum: 29.11.15 18:10

Já jsem přes jídlo

Marmeláda - Nugeta

Datum: 29.11.15 18:39
Ženy můžou donést věc Malou a muži Nějakou jinou.
Datum: 29.11.15 18:42

Mercedes - Nissan. Pro začátek stačí malý model - angličák.

Od: host
Datum: 29.11.15 19:08

Motýlka pod krk - i na divokém západu chodili boháči bohatě městsky oblečení, takže i motýlek by snad nebyl od věci.

Když country, tak by se hodila M - motyka. Po práci na políčcích když osadníci položili motyky (motyka - hoe) https://en.wikipedia.org/wiki/Hoedown , fidler popadl housle a na mlatě ve stodole si lidé dopřáli zábavu - hoesdown, tedy položení motyk a tanec ve stodole (barn dance) viz https://en.wikipedia.org/wiki/Barn_dance

Motyku nemusíte nikomu věnovat, stačí ji přinést a třeba si s ní někdo může i zatančit

Datum: 29.11.15 19:20

Matesy, mandle, manikůra.. – nivea, nugát, nůž..

Datum: 30.11.15 16:34

Děkuji všem za odpovědi.Asi to bude Meruňka a Nůž. Jsou to dobří přátelé.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.