Dovolená v ČR

Od: Datum: 28.11.15 10:07 odpovědí: 3 změna: 28.11.15 15:20

Jak tak sleduji dění kol a kol, tak mě napadla taková myšlenka. Pro hodně lidí bude problém vycestovat v létě na dovolenou k moři do cizokrajných zemí. Z bezpečnostních důvodů jistě více rodin zvolí naši republiku, nebo Slovensko, Polsko.

Takže pokud se zvýší turistický ruch u nás, bude potřeba zajistit služby s tím spojené. Tudíž se naberou noví zaměstnanci do turistického průmyslu. Tržby půjdou nahoru, peníze zůstanou u nás v republice, počet nezaměstnaných klesne a bude se jim lépe dařit s výplatou, než s nějakými sociálními dávkami, co více si přát?

Takže přeji všem, co jsou závislí na turistickém ruchu - pracovníci v historických objektech, v kempech, v hotelech u vody i na horách, v ZOO a podobných zookoutcích, zábavních a odpočinkových střediscích, na plovárnách a v bazénech, jízdárnách a jiných volnočasových nabídkách - hezké léto a hodně spokojených turistů, návštěvníků a dovolenkářů.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.15 11:11
avatar

Cizokrajné země na dovolenou nejsou jenom Egypt, Turecko a Tunis. Ale mě osobně se líbí ve střední Evropě. Mírné klíma a tak dál...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 11:41
avatar
Nebo jinak. Pobyty v zahraničí zlevní, takže kapacity se naplní stejně jako jindy. Bazlivi budou spokojeni doma, ostatní spokojeni zalevno u moře.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 15:20

Dobře jste to popsal, ale chybí mi otázka. Co vlastně řešíte?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.