Zkušenosti s duchama

Od: Datum: 25.11.15 19:41 odpovědí: 8 změna: 02.12.15 12:04

Zdravím, ctěla bych přímo vaše zkušenosti s nadpřirozenem protože kamarádky mi nevěří že něco takového vůbec je

,takže prosím chtěla bych vyše příběhy.Moc děkuji*pusa*:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 25.11.15 20:15
avatar

Babička vyprávěla, že když její maminka byla na operaci, tak proletělo něco bílého nad obývákém..ona si jako holčička hrála s dalšíma dětma, zastavila se a hned prý věděla, že je něco špatně - a po půl hodině telefon, že jí zemřela maminka..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 05:40
avatar

Kamarádky mají pravdu,

nic takového neexistuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 26.11.15 08:33
Nekdo je na tyto veci citlivejsi, nekdo neni. Je to o vire. Ale to, ze nemame dukaz neznamena, ze ze vec neexistuje.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 11:57
avatar

Na nadpřirozeno nevěřím. Chodím po tomhle světě už hezkých pár pátků a ještě jsem se s ničím nadpřirozeným nesetkal. Jediné, co připouštím, je možnost určité telepatie v kritických situacích (např. umírání) mezi blízkými osobami. Ale i ta telepatie (pokud teda existuje) má v podstatě fyzikální základ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.15 10:28
avatar

Zdravím,

zkušenosti mám, měl jsem dost dlouhé období "senzibility"..na druhou stranu-nemá smysl o svých zkušenostech mluvit s někým, kdo osobně neprožil.

pokud o takové záležitosti jevíte zájem ,můžete se naučit pracovat s jemnějšími energiemi - např. kurzy reiki, jógy, tai-ji, kung-fu..

Shrnuto...extrémní vnímavost k těmto jevům spíše svědčí o nerovnováze ve psychice, duševní disharmonii..a toho bohužel zneužívají kartáři, "léčitelé" a "guruové..

člověk , který pozná pravdu a hledá uvnitř své bytosti se samozřejmě setká s mnohem silnějšími "duchy" než jen těmi "spiritismem" vytvořenými a přivolanými...ale opět..pokud nejste mystik nebo "svatý" nemůžete pochopit, jaká hra se hraje o vaši duši .

R

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.15 10:45
avatar

Tak, tak... *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dylin
Datum: 02.12.15 12:04

Nějaké drobné příhody mám za sebou a říkám Vám, nevrtejte se v tom a hlavně to nevyvolávejte a nesnažte se s tím komunikovat. Je to čisté Zlo. A nepochopím ty praštěné lidi, co si nechávají věštit nebo se věnují ať bílé nebo černé magii. Kdo jim asi dává odpovědi a působí, to co chtějí? Dobrý skřítek Racochejl - maník přes odpovědi a dobré skutky? Kdeže...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.