Je to duch nebo ne?

Od: Datum: 25.11.15 16:27 odpovědí: 6 změna: 25.11.15 19:44

Ahoj chci se zeptat asi to bude znít divně ale asi mám doma ducha.Třeba jednou když jsem šla ráno do obývacího pokoje někdo na mě zaťukal z balkonu děsně jsem se polekala a podívala jsem se tam ale nic tam nebylo.Může to být duch?:)*bzum**nevi*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.15 17:17

Nemohl to být ptáček, co ťukal na okno - parapet? :).

doplněno 25.11.15 17:26:

Ajóóó, pardon *smich**placni*.

Od: taconevi
Datum: 25.11.15 18:21

OK moc vám děkuji za vaše odpovědi*srdce*:)Nejspíš máte pravdu byl to jen ptáček*smich*:)

Od: ria®
Datum: 25.11.15 17:21

Zkusme to rozvinout jako zajímavou debatu :).. Já jsem před týdnem spala sama v domě -všichni byli pryč - a klasický dusot, jako když jde někdo nahoru po schodech, - chvíli jsem stála za zavřenými dveřmi, ale nikde nikdo.. Taky mě to docela vystrašilo..

doplněno 25.11.15 17:23:

Ten ptáček to by mohl být klidně,teď jak je méně potravy, tak útočí na pavouky, můry housenky na domech.. Chjo.. Martina mi vzala tajemno :)

Datum: 25.11.15 17:49

Já když byl malý, tak mi umřel křeček. Poté jsem ještě 2 dny slyšel jeho ňuchání :-D.

Datum: 25.11.15 16:29
Třeba pták,který kloval do venkovního parapetu a pak uletěl...
Datum: 25.11.15 19:44

Ahoj. Občas mám ty křídlatý pacholky na oknech taky. Tuhle na mě čučela veverka. Byla hlavou dolů na podhledu-ostěnku nad oknem zvenčí. Jak se tam mohla udržet? Asi má hrozně šikovný ručičky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.