Co dělá módní redaktorka?

Od: Datum: 01.02.13 12:08 odpovědí: 3 změna: 01.02.13 16:29

Co dělají módní redaktorky? A píše také články, jaký bere plat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.13 13:33
avatar

Pokud je v časopise, tak se věnuje módním trendům, módě, oblečení, designu, látkám, atd. Plat? Těžkou soudit. Jak kde a jak kdo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.13 14:45
avatar

Jednu znám - absolventka vysoké školy textilní v Liberci. Kromě toho musí mít vkus, smysl pro módu, umět se velice dobře vyjadřovat, psát bez chyb.

Ptát se jí na plat by mi připadalo žinantní, takže promiňte. Jaga.

/Ale soudě podle toho, že má ještě vedlejšák - šije reklamní ubrusy pro pivovar, tak to asi zas takový balík nebude. To by se na ubrusy vykašlala./

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.13 16:29
avatar

Záleží na tom v jakém časopise. Odebírám Ženu a život, a tam (a rovněž i v jiných časopisech) módní redaktory obcházejí butiky a sestavují stránky do časopisu. Podle módních trendů ze zahraničí sestaví módní stránky.

Pokud Vás to zajímá, podívejte se na seriál Dokonalý svět, který nedávno běžel v televizi. Je to seriál o životě módních redaktorek. Je ke stažení na Ulož to.

Jinak je logické, že v nějakém malém plátku má redaktorka pár tisíc, v módním časopisu jako je Vogue, Bazar, Cosmopolitan atd., Marianne jsou redaktorky na tom finančně dost dobře.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.