Práce v České spořitelně

Od: Datum: 24.11.15 13:39 odpovědí: 10 změna: 24.11.15 22:00

Dobrý den,

jsem absolvent SŠ a hledám si práci. Našel jsem docela zajímavý inzerát od České spořitelny, kde je uvedeno, že je práce vhodná pro absolventy. Chci se zeptat jestli někdo máte s touto pozicí zkušenosti a jestli náhodou nevíte, jestli je tím myšleno i absolventy SŠ. Nikde jsem to nenašel, všude píší jen pro absolventy.

http://csas.jobs.cz/www/pd/?i…www.prace.cz&rps=77&ep=#fms=1

Děkuji za upřesnění

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.15 13:42

za zaslání motovačního dopisu a CV nic nedáte třeba se Vám poštěstí, třeba do Loštic bude menší nával než do Prahy?

Datum: 24.11.15 13:44
Prodejce finančních produktů čs.
Plnite plán,OK, neplnite, jste bit.
Hodně štěstí a pevných nervů.
Od: jansvec
Datum: 24.11.15 13:53

Tím prodejcem fin. produktů myslíte tu pracovní pozici? Asi jste se spletl, pozice se jmenuje Bankovní poradce/kyně s pokladní činností. Nebo jsem se spletl já, a nepochopil jsem Vaši odpověd.

A taky, která práce je bez nervů a bez toho abych nemusel něco plnit že? :) Člověk si nevybere. Tohle je rozhodně lepší než někdě stát 12 hodin u pásu.

Datum: 24.11.15 21:28

O "prodej finančních produktů" klientům už nemá téměř nikdo zájem,

proto se pro tyto pozice používají názvy

jako bankovní poradce, rodinný lékař přes finance, osobní bankéř ap.

_____

Pravděpodobně jsou míněni i absolventi SŠ,

prodávat lze i se středoškolským vzděláním.

Podle mne si to malujete moc růžově. Půjde především o prodej, pokud "nesplníte plán prodeje", obdržíte jen minimální základ. "Motivující mzdové ohodnocení" znamená ohodnocení v závislosti na plnění osobního i týmového prodejního plánu. (Člověk tu práci nemusí dělat, stačí absolvovat pár pohovorů, abyste získal představu, oč ve skutečnosti jde.)

doplněno 24.11.15 21:40:

V každém případě byste měl počítat se stresem, "na paty Vám budou šlapat" nadřízený i Vaši kolegové.

Plnění "týmového plánu" bude záviset na tom, jak budete plnit "osobní prodejní plán".

A "motivující" ohodnocení nadřízených závisí na tom, jak jejich týmy plní prodejní plány...

S "prací bez nervů" a s tím, že "nebudete muset nic plnit", rozhodně nepočítejte.

Datum: 24.11.15 13:56

Ještě se zeptám. Kolik byste si tak řekli hrubou měsíční mzdu? Jako absolvent max. 20 000 by mohlo být odpovýdající ne? Více určitě nedostanu a méně není moc výhodné vzhledem k zdanění. Srovnávám to s tím, co mají lidé v okolní továrnách a v ČS bych asi nemusel mít měně.

Datum: 24.11.15 14:06
Budete sedět na přepážce a obsluhovat klienty.Ovšem hlavním zájmem čs bude,abyste zákazníkům tloukl do hlavy,že právě oni potřebují,co váš ústav nabízí.Budete sjednávat smlouvy a nadřízení Vás budou tlačit do stále vyššího plnění.
Pokud jste zdravý jedinec,dávám Vám dva roky.
Já osobně bych šel raději k tomu pásu.Ale každý jsme jiný,třeba té práci přijdete na chuť.
Datum: 24.11.15 14:20

Dělal jste tam nebo je to jen z doslechu? Beru, že většině se vykonávaná práce po letech trochu "zhnusí" a radši by něco jiného. Třeba máma, která už přes 20 let dělá právě u toho pásu zase říká, že mít vzdělání tak jde někam do kanclu. Každému se asi líbí to co nedělá :)

Od: cicko
Datum: 24.11.15 16:41

Jděte směle do toho! Je to ideální test na Vaši mladickou naivitu.

Od: xy
Datum: 24.11.15 16:58

plus k práci s klienty to bude zahrnovat ještě práci s hotovostí? - pokladnu?

Zkuste to, i kdyby na rok, dva, v životopisu to pak dobře vypadá

Datum: 24.11.15 22:00
Ve České spořitelně jsem nějakou dobu pracoval, byl jsem tam jako bankovní poradce. Vy budete muset plnit plán prodeje a nabízet klientům produkty. Navíc budete pracovat i s hotovosti (což já jsem tedy nemusel, u nas na to byly přímo pokladní, ale nekde tyhle pozice jsou spojený v jednu.)
Co se týče platu, kolik si říct, záleží, v jaké jste lokalitě, ale pod 20 hrubého bych si určitě neříkal, být vámi (pokud jste z Prahy, určitě bych řekl min. 25)
Firma měla docela dost benefitů, ale jinak jsem byl docela rád, že jsem odtud odešel.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.