Oblíbenost spolku ANO

Od: Datum: 10.12.15 08:25 odpovědí: 9 změna: 10.12.15 15:42

Babišuv mocný ministr za spolek Ano je pro část občanů oblíbený sluničkář navrhuje tvrdé postihy proti odpůrcům přistěhovalců a vážený pan Babiš k návrhu mlčí, je to předvolební taktika, neb jaký má na to názor koblih-volič, pokud bude toto seskupení, které má pravděpodobně nejvíce voličů u benzínky dávat zdarma trochu řepkového oleje taky bych jim dal svůj hlas

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.15 08:29

A proč by toho měl Babiš mluvit?

Od: ben®
Datum: 10.12.15 08:35

Dobrý den, nebojte se a vyčkejte. Do příštích voleb se vyrojí celá řada stran, kde budou převládat stejné názory jako máte Vy a které se přiživí na uprchlické krizi a strachu lidí.

Příští parlament bude hodně zajímavý (bohužel). Zdravím!

Datum: 10.12.15 08:47

Klasika - sám Babiš pro své zákony nehlasuje, aby to nevypadalo jako do očí bijící střet zájmů, ale jeho poslanci-loutky ruce poslušně zvedají.

http://echo24.cz/a/iQxjY/pros…elkym-dodavatelum-i-agrofertu

Od: v4
Datum: 10.12.15 09:26

Taktika, je to jen můj názor, nikomu nevnucuji. Když jeho mančaft kope za uprchlíky-Pelikán, Stropnický ten taky tak nějak...a jenom Babiš jinak? To se mi nezdá, hrát to na obě strany, v jednom politickém uskupení, tak výrazný názorový rozdíl v tak časovém tématu...

doplněno 10.12.15 09:37:

Třeba si vemte jak Topka sprcla myslím, Chalánkovou, zato, že se někde fotila s odpůrcema migrace. Jinak Topka, to taky není můj šálek kávy))na jejich posledním sjezdu, kde byl zvolen Kalousek byl přítomen jako host i Shapiro, to mi stačí))Ale jak říkám, každý má jiný názor a já mu ho neberu.

Datum: 10.12.15 11:48

Prosila bych jméno jednoho politika, (jedné politické strany) kterému lze důvěřovat. Já ho neznám a může rozdávat (z našich daní) co chce.

Datum: 10.12.15 14:47

To máte pravdu souhlasím, každopádně ,ale v sobotu ve 13h jedu do Prahy na akci, páč tady ten styl , režim, jak se to celé vývíjí se mi vůbec nelíbí.

Datum: 10.12.15 15:18

v4, co navrhujete?

Datum: 10.12.15 15:37

Referendum ohledně setrvání v EU, mám dojem hlavně potom co se dneska opět vyjádřil minister financí z Německa, že to máme solidárně nést všichni, tak mám takový pocit, že je to blbost.

To je, ale pouze můj osobní názor, nic víc. Volby mě doslova štvou s tím , že tam fakt už pomalu nění co volit, teda mluvím za sebe a i kdyby jo, tak udělají koaliční dohodu s někým kdo mi už nesedne vůbec , a je to))

Není to příjemná doba, ale snad to celé ustojíme.

doplněno 10.12.15 15:50:

Něco jiného je totiž něst jako spolek vše spolu finančně, ale něco zcela jiného je nechat si vnutit naočkování jinou kulturou.

Takže tady asi ta sranda s EU končí, jo mohlo to fungovat na ürovni ekonomické, ale toto je zásah do suverenity státu a sebeurčení národa jako takového.

Toto nikdo nočekával, když se odsouhlasilo členství . Nicméně pevně doufám, že se to vše k dobrému obrátí, jako matka se necítím, ale dvakrát nadšená tady to situací, to víte starost o to jaké odkážeme dětem zázemí...Aby nás jednou neproklínaly, že se nic proto neudělalo.

Datum: 10.12.15 15:42

Určitě to ustojíme, ale pokud mám informace, tak bylo vypsáno mnoho různých referendů, ale velice málo jich bylo platných. Je to jen mrháním peněz.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.