Pohádka dráček Melichárek

Od: Datum: 23.11.15 10:54 odpovědí: 1 změna: 23.11.15 18:29

Dobrý den. chtěla bych se zeptat, jestli nevíte kde bych mohla sehnat audio pohádku o dráčku Melichárkovi. Vyrůstala jsem na kazetě o této pohádce ale kazeta nelze najít a na internetu tuto pohádku nelze vyhledat. Já i můj bratr jsme tuto pohádku měly rádi oba jí hledáme abychom měli vzpomínku na dětství a já ji chci pouštět mému synovi. Kdyby někdo věděl kde to sehnat na cd nebo stáhnout jako audio nebo dokonce kdyby to někdo měl a prodal by mi to byla bych moc vděčná. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.15 11:50

Dobrý den, divadelní verzi této pohádky jsme kdysi hrávali se souborem. Audioverze prý nevyšla (viz zdroj), ale nejlepší bude, když se zeptáte přímo autorky - Jaroslavy Pechové, třeba ji má doma nebo ji pro Vás nahraje (kontakt viz tamtéž). http://www.jaroslavapechova.cz/node/3

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.