Politická rozhodnutí

Od: Datum: 21.11.15 16:56 odpovědí: 2 změna: 21.11.15 17:50

Odpustili by jste politikům, kdyby se přiznali, že museli schvalovat a činit důležitá rozhodnutí, vedoucí k přijímání islámských uprchlíků (bojovníků), protože jim bylo vyhrožováno fyzickou likvidací jejich rodin, pokud tak neučiní?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uzivatel53538
Datum: 21.11.15 17:32

Neodpouštíme náhodou politikům vždycky když po volbách nesplní to co slibovali? A to víme, že nás prostě obelhávají, a to co nám řeknou je buď z hlouposti nebo z politického kalkulu, ne protože je na ně nátlak fyzickou likvidací. Toto odpuštění, kterému by se normálně mělo říkat otupělost vůči způsobu vládnutí, je naším denodenním chlebem. Takže z toho vyplývá, že na tvou otázku je odpověď ano, budeme jim to odpouštět tak dlouho, dokud nezhyneme my nebo demokracie.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 21.11.15 17:50

Čeští muslimové budou mít novou hymnu od L. Zvonaře Čechy krásné, Čechy mé...

Nám zůstane ta původní ,,Kde domov můj...

A teď vážně. Věc je tak složitá a bylo tom napsáno mnoho a mnoho článků. Zrovna tak se mnoho a mnoho věcí zatajuje a nevyjde napovrch.

Nebudou ti politici spíše zaplaceni?

Kalergiho plán: legální genocida evropských národů...

Merkelová dostala v roce 2010 Evropskou cenu C. Kalergiho. Nikde se o tom nedočtete.

Myšlenka, že tradiční společnost musí být zničena, se pomalu, ale jistě začíná na zádní Evropě naplňovat. Nesmí se o tom hovořit. Migranti jsou hájeni, používá se slovo výzva, hodnoty, soucit atd.. Vize budoucnosti Panevropa, kde pracovní síle vládne elita. Právě tak Agenda 2030.

Východní země jsou stále hodně vázané na svou národnost, vlast. Vidíte, že kdo cítí, že je něco špatně, tak je osočen fašistou, xenofobem. Nyní EU zvažuje omezit držení zbraní. Proč? Čeho se bojí?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.