Mam mu napsat?

Od: Datum: 20.11.15 16:01 odpovědí: 11 změna: 21.11.15 17:58
Dobre odpoledne, pozvala jsem sveho spoluzaka na rande a on prijal. Ale vubec mi potom rande nenapsal, jestli ma tedy zajem nebo ne. Uz to jsou 4 dny a ja nevim zda mu napsat jak to teda vypada nebo mam cekat a nebo to mam vzdat? Musim podotknout, ze se ve skole nebavime hlavne kvuli spoluzakum, aby nas neresili a taky to, ze to bylo jeho prvni rande. Dekuju za odpoved
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.15 16:09

Ahoj, třeba nepíše ze stejného důvodu, jako ty - aby to nevypadalo blbě. Za zeptání snad nic nedáš, žádné ťuťuňuňu, ale normálně se zeptej, jestli má zájem ještě vyrazit ven. Z odpovědi poznáš, jak na to jsi - odpoěď "jasně, co třeba zítra" nebo "moc rád tě uvidím" je asi trochu jinde než "jo, někdy můžeme vyrazit" a "ok, ja se ozvu".

Jak dopadlo rande? Taky muíš vycítit, jestli jste si sedli, nebo ne.

Od: nevim
Datum: 20.11.15 16:22
Rande bylo podle me celkem dobre. Rekla bych, ze se hodne stydel, proto jsem mluvila hlavne ja. Ale zarazilo me, ze se ani nepokusil vzit me za ruku nebo tak. A co je nejhorsi, ze si ani nepamatuju co mi na konci rande rekl. Jsme v hodne vecech rozdilni, ale pritom rande trvalo asi 2-3 hodky.
Datum: 20.11.15 16:34

Kolik je mu let?

Datum: 20.11.15 16:37
Je mu 18 let.
Od: trues
Datum: 20.11.15 18:55

Ja byt na jeho miste, tak budu rad kdyz byste napsala :) Zejmena kdyz byl fakt tak vyplaseny :)

Od: dhdhd
Datum: 20.11.15 19:08

Jestli je nesmělý, tak mu určitě napište, už to jsou 4 dny, takže on se sám očividně neozve. Prostě se ho normálně zeptat, jestli chce někam vyrazit, klidně rovnou navrhnout den. Jestli se na něco vymluví a nenavrhne jiný termín, nebo to odloží na naurčito, tak je jasný, že nemá zájem a vy můžete s klidem hledat dál.

Datum: 20.11.15 19:17

Jojo, to by bylo řešení. Bez podbízení, dát mu na výběr.

Datum: 21.11.15 14:36

Tak to nevím, zkus mu napsat jestli by se s tebou někdy zase chtěl sejít, sejděte si a řekně te si to z očí do očí. Takové věci se přes sms neřeší. Je ale divné že nenapsal to asi jo.

Datum: 21.11.15 15:17
Tak mi napsal tu nejtrapnejsi vymluvu a to, ze se musi ucit. Takze ted vim, ze nema zajem a nemusim se zbytecne trapit.
Datum: 21.11.15 17:43

Kolik je Tobě? Jestli je mu 18, tak je možné, že se VÁŽNĚ potřebuje učit. Zeptej se ho, jestli bude mít čas někdy jindy.

Datum: 21.11.15 17:58
Me je taky 18 let.. Chodime spolu do tridy takze vim, ze na tom tak spatne neni

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.