Co to je Schengen?

Od: Datum: 19.11.15 22:49 odpovědí: 8 změna: 21.11.15 20:08
Myslím tím to co je na sez*am.cz v Novinky.cz Mám v tom dost bordel... Mám pocit, že vím co se tam píše ale nerozumím tomu. Někdo kdo mi to vysvětlí prosím?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.15 22:51

Co to je? Smlouva mezi evropskými státy. O tom, jak si budeme pomáhat... ale jen do prvního většího průšvihu.

Datum: 19.11.15 22:59

...proč hlásáš bludy, platí tě někdo?

Schengenská smlouva je smlouva o postupném rušení kontrol na společných hranicích v rámci EU. Tím se vymezuje tzv. schengenský prostor.

Upozornění od sys ladinpraha 19. 11. 2015 23:32:43
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick.
Bylo by vhodnější se omezit na prezentaci vlastního názoru.
Od: ben®
Datum: 19.11.15 23:03

Dobrý den, smlouva některých států v EU, která zaručuje volný pohyb osob a zboží.

O pomoc tam vůbec nejde - to bylo RVHP . Zdravím!

doplněno 19.11.15 23:42:

Nemáte zač. A ještě odkaz.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Schengensk%C3%A1_smlouva

Od: krasonka
Datum: 19.11.15 23:39
Děkuji:)
Datum: 20.11.15 11:58

RVHP-tenhle pojem znám od dětství.Říkali jsme tak tašce na kolečkáchkdyž se šlo na velký nákup.

Datum: 21.11.15 12:55

Šengen to je že se nekontrolují hranice, takže pašeráci drog a zbraní a vůbec tvůrci jakékoliv nelegální činnosti a zločinci vůbec mohou volně cestovat a obchodovat aniž by je někdo kontroloval, monitoroval a hlídal. Platí to tedy i o obchodnících a podnikatelích, kteří neplatí daně.

Od: cechacekvzite
Datum: 21.11.15 20:08
Je to jakási víska v Lucenbursku

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.