Metropol - trvanlivost?

Od: Datum: 01.02.13 10:25 odpovědí: 4 změna: 01.02.13 14:14

Zdravím,

jak dlouho vydrží rozdělaná láhev metropolu nebo nějakého podobného vermutu?

Je to jako víno, tzn. nic moc, nebo to vydrží jako např. trvdý alkohol?

Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.13 10:30

To ho chcete načaté archivovat? :D Nevím, co tou otázkou přesně myslíte. Pokud ho máte ale v lednici zavřené (zašpuntované), tak by Vám pár týdnů mohlo vydržet. Ale lepší je ho dopít, ne?*tanec*

Od: fircoun
Datum: 01.02.13 10:33

Jde mi spíš o to, že mi přijde návštěva, která má nejradši vermut... Ráda bych jim tedy něco nabídla, rádi si dají, ale stačí jim sklenička na celý večer... Normálně bych to dožahla a neřeším nic , ale v osmém měsíci si můžu nechat akorát tak o tom zdát...

Datum: 01.02.13 10:33

Trvanlivost je prakticky neomezená a to i v načaté láhvi. Já bych si ale dal skleničku klidně každý večer, jen tak pro chuť.

Datum: 01.02.13 14:14

Víno,pkd je kvalitní vydrží stejně jak pálenky,Načatá lahvinka "vermutu" metropol vydrží v lednici (pokud se nezkazí v žaludku*smich*) možná více jak 1/4 roku (manželka ho tak skladovala snd skoro půl roku,když byla chuť dala si skleničku,já ne raději *pivo*nebo dobré moravské)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.