Muslimove co s nimi?

Od: Datum: 18.11.15 11:46 odpovědí: 44 změna: 22.07.16 21:30
Hezký den, také je vám líto muslimů, kteří si myslí, že v Evropě najdou konečně domov? Mně ano. Většina z nich jsou slušní lidé, kteří by si zasloužili DOMOV. Nemůžou za to, že nějací zfanatizovaní islámisté terorizují Evropu (Francii). Vím, že tu není tolik pracovních míst ale kdyby byla naše zem podobně jako teď ta jejich taky by jsme chtěli prič. Do jiné země kde se nestřílí atd... Proč Evropa nepřijme aspoň rodiny a ty zfanatizovaný a nebezpečný nepošle zpátky?! Nevím co si mám myslet :/. Myslím, že kdyby vybordovali IS tak by bylo nejlíp. IS by neterorizoval Evropu a uprchlíci by se mohli vrátit zpátky do své země. Jaký názor máte Vy? Prosim nepište sem prasárny. Děkuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.15 11:53
avatar

Já zde tedy muslimy nechci. Ono přijde 50 muslimů, za deset let z toho bude 5000 muslimů atd atd. Asi mezi nimi jsou slušní muslimové, ale také jsou to potencionální teroristé. Co útočilo v Paříži? Lidé, kteří byli inteligentí, slušní, měli vynikající školy...a jak to dopadlo? Jediní, koho z muslimů bych byl schopen tolerovat na svém území jsou Kurdové (Pešmergové), kteří jako jediní bojují pozemní boje s IS.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 12:11

Vím, že muslimové jsou většinou slušní lidé, ale bohužel jen většinou. Francie otevřela náruč přistěhovalcům a zde je výsledek: 10 000 radikálních islamistů na vlastním území. Proto říkám: preventivně vyhošťovat. Všechny. Není v lidských silách rozpoznat ty "dobré".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 18.11.15 22:33

Bruno mýlíš se, Francie neotevřela - to jsou důsledky její koloniální politiky, on totiž každej obyvatel kolonie měl právo jít do francie - např alžířani, francozské kongo a řada dalších zemí - to je všechno jen důsledek politiky a získávání samostatnosti koloniemi v 60 letech, nahrnuli se do Francie / mají její občanství / a dělali podřadné práce, děti se jim dařilo vychovat v učení aláha, a pak zjistili že na bohatstvi nemohou dosáhnout a situace je bezvýchodná vracet se do vlasti rodičů na stromy se jim nechce a tak se mstí na společnosti, kterou chtějí převrátit na svou víru...NEVYHOSTÍŠ JE JSOU OBČANY FRANCIE !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 23:02

já myslím, že ten stát na tom neprodělával a počítat si myslím ve Francií uměli a umí. A euro mají taky na slušné úrovni. A není tajemstvím, že stárnutí a vymírání nejméně postihne Francií, která oproti např. Německu vsadila na migraci a tím si získala náskok proti vymírání národa. Česko v budoucnu možná bude vděčné za každého přistěhovalce, protože se děti nerodí více a pracovních sil bude třeba.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.15 11:30

Ju: já jsem měl na mysli současné migranty, napsal jsem to blbě. Jinak souhlas!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 12:12
avatar

Jak rozeznáte hodného muslima od zlého? Myslíte, že půjdou přes hranice opásáni výbušninou se samopalem v ruce? Ne, budou vypadat všichni stejně. Těch nevinných muslimů je mě taky líto, ale mnohem víc je mi líto našicich lidí, kteří budou trpět díky těm špatným. A protože se nedají rozlišit, je jediné řešení je sem prostě nepouštět.

"kdyby byla naše zem podobně jako teď ta jejich taky by jsme chtěli prič..."

Vy myslíte, že by nás v tom případě muslimové vítali s otevřenou náručí? Nikoliv. Stříleli by do nás hned na hranicích.


doplněno 19.11.15 07:35:

rtepdlogrtep -
"protože se děti nerodí více a pracovních sil bude třeba".

To máte pravdu, pracovních sil bude potřeba mnohem víc. Právě na to, abychom přivandrovalé muslimy uživili. Oni totiž pro nás rozhodně pracovat nehodlají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 13:56
avatar

Vaše slova... "Tesat do kamene..!"

Schválně si Vy.. Křesťané,, vzpomeňte, kdy Vám naposledy pomohli Arabi.?

A v čem.?

Já to vidím tak na aritmetiku, algebru, před nekolika tisíci lety.

Teď už NE.!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 12:13
avatar

Děkuji, nechci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 18.11.15 12:26

Je názor: v misce lentilek je jedna otrávaná - vezmeš si? Líto mi jich je, ale poustit si je sem je sebevražda. Problém se musí vyřešit u nich a ne je tady zachraňovat. Když se kácí les tak lítaj třísky = za nejmenší zlo považuju vybombardovat celý IS, pozemní operací vyčistit a nastolit fungující režim = buď diktátor nebo kolonie. Z Evropy všechno vyexpedovat zpátky (což už teď bude problém, sami chtít nebudou tak bude nutná síla a poteče krev...) Nechat je tu znamená že se tu namnoží + přitáhnou další a utlučou nás klackama, jinak to skončit nemůže, je to naprosto jiná kultura. Snad bude tuhá zima a budou zdrhat zpátky do tepla...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 12:27
avatar

Milé "Zlatíčko"...

Váš pohled na tuto situaci, kterou jsme nezavinili my, ale jiné Evropské státy (Francie + Německo)... a hlavně USA svou nevhodnou interventní zahraniční politikou je poněkud zavádějící.

Pak mě taky nepřekvapuje, že valná většina obyvatel České země chce opustit Schengenský prostor.

Proč asi..?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 18.11.15 12:33

Každý má žít ve své zemi a tam si udělat i pořádek. Všichni muži zpět, vůbec nepřijímat a všichni bojovat na osvobození svého státu. Do armády by měly nastoupit i bezdětné ženy. Vybojovat si mír, pak by si klidného života vážili víc, jako my po druhé světové válce. Ti uprchlíci i toto sami řeknou - utíkáme, abychom nemuseli narukovat. Tak kde to jsme, máme jim to vybojovat snad my, evropané?

Otázkou je dnes po uveřejnění, že ve Francii se odpálila v bytě žena. Takže i u těch žen je otázka, jestli je přijímat. Bohužel, do hlavy nikomu nevidíš, a když i rodina řekne, že to byl hodný chlapec, co dodat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 12:39
avatar

Oficiálně by jenom v ČR našlo momentálně pracovní místo 5000 imigrantů. Takže práce by byla. Ale kdybysme je přijmuli, určitě by se to setkalo s odporem a nesouhlasem a následkem toho i odporem těch imigrantů a nechutí tady dál zůstávat. Vybombardováním IS by se ale uprchlíci nevrátili...protože nemalá část z nich (možná dokonce víc než polovina) prý (podle průzkumu mezi samotnými uprchlíky...ale nevím nakolik je důvěryhodný) utekla kvůli Asadovu režimu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 12:46
avatar

Ať je to, jak je to,jednoznačně by měly platit zákony Česka i Unie a to pro kařdého obyvatele stejně.Chceš tu s námi bydlet? Dodržuj naše zákony.Nebudeš je dodržovat?Nekompromisně za mříže!Že máš malé děti?To sis měl rozmyslet nejdříve.Pak je můj názor takový,že vaše země je napadena,chop se zbraně a svou zemi braň!

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 12:49

Když je válka, ze země většinou utíkají ženy,děti,staří a nemocní lidé. Tady utíkají statní, dobře živení chlapi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepa*
Datum: 18.11.15 13:18

Muslimů je vám líto... Hezké gesto. Je tu ale problém, že muslim nikdy nezapadne do Evropy s její způsobem života. Tak jak žili u nich, budou žít i jinde. Bordel, hygiena na úrovni středověku, žena nemá právo na nic, jeden zákon Šária. Nerespektování práva na život jiných lidí. Tak se chovají muslimové v Německu i po 20 letech žití tam. Německá TV o tom natočila dokument.

Ten bordel doma si sami udělali, sami ať si jej napraví. Do jednoho všechny zpět a děj se vůle Alláhova. Ty mrtví ve Francii jsou málo? Ve sběrném táboře u Ostravy byl teď Okamura. Jeho zjištění jsou otřesná.

Mají k obědu 3 jídla. Evropské, muslimské, vegetariánské. Až na jednoho všichni jedí muslimské. Po sobě neuklízí, jsou na to naše uklízečky, které málem zvrací... Stejné porblémy jsou ve všech táborech jinde v Evropě.

Znamená to, že tento sběr velmi brzo začne prosazovat jedinou víru jako bojovníci.

Ptám se, jestli vám pak bude líto obětí při prvním útoku u nás. Co bude pak?

Evropa nemůže živit miliony uprchlíků. To vypovídá co bude následovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 18.11.15 13:36

Souhlas s Pepou.

Proč tedy naši lidé nejdou pracovat na ty výše uvedená místa, která uvádí Klera //5000 míst//? Asi to mají velmi dobře zaplaceno. Jinak si to neumím vysvětlit, leda, že by tam byli posláni z ÚP?

Též bych chtěla vidět, jak člověk - migrant, který neumí náš jazyk, písmo, standarty chování a jednání ve fabrice a kanceláři uspěje se svým životopisem při odpovědi na uveřejněný inzerát na volné místo obráběče kovů, skladník ve třísměnném provozu, operátor výroby, mzdovou účetní, fakturantku, přepážkovou pracovnici na poště atd.. Nenechte se vysmát a podívejte se, jak velká je Afrika, Blízký východ a jak velká je Evropa. To se sem všechno prostě nevejde! Jako si zničili všechny svoje země a výdobytky, tak to zničí i tady, pokud se dáme. Nemají rádi kulturu, zábavu, sportovní utkání. Útoky ve francii jsou toho důkazem. Útočili, kde se lidé baví a to jejich víra zakazuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.15 10:09
avatar

To je jednoduchý...protože o ta místa "naši lidé" nestojí. V Německu je normální, že tam pracují cizinci z Blízkého východu a Afriky...ale trvá to samozřejmě dlouho- jazyk, nalezení ubytování, nějaké rekvalifikace...Můj kamarád bydlí v Mnichově na jednom bytě a taky pracuje se Syřanem a Íráncem a všichni to berou za něco naprosto běžnýho. Tady by to tak snadno neprošlo.

Btw. odkdy jejich víra zakazuje zábavu? :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 22.07.16 16:33
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 17:08
avatar

Muslimská děvčata odmítají chodit na výuku plavání do bazénu, protože jim to jejich víra zakazuje. Zábava je pro nás malování, kreslení postav, fotografování osob, zpěv, hudba. Slyšela jsem, že oni se nesmí nechávat portrétovat, nesmí malovat vše, co má oči, uši, děti vystřihovávat ve škole, atd., při setkání politiků byly sochy s obnaženým poprsím zahaleny, našlo by se toho jistě více, děti migrantů nejsou klasifikovány z tělesné výchovy, z ručních prací, výtvarné výchovy, hudební nauky atd..

Dnes zpráva z německého koupaliště ve městečku Kirchheim. Tato ,,zábava,, se naopak toleruje. Pět děvčat ve věku 10-15 let se stalo obětmi sexuálního napadení. Útočníci arabského vzhledu strhávali horní i spodní díly plavek, osahávali na prsou a klínech, jeden třel i ztopořený penis o dívčí tělo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strelenaschizka
Datum: 22.07.16 15:45

O té hygieně nevím... když se modlí v mešitě, musí se několikrát umýt...
Mám to přímo od muslima.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 15:53
avatar

To jo, musí si umýt nohy. Levou ruku, kterou si před tím utřeli zadek (bez papíru) už nikoliv. (A to mám taky přímo od muslima).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 17:12
avatar

To je pravda, že se musí omývat, je to rituál, je přesně dané, co, jak, postup, co nejdříve, co naposled. Také není opomenut zrychlený postup při cestách, nebo ztížených situacích, co se může vynechat, co jenom ošolíchat /zjednodušit/, nebo otřít hadříkem, travou, lupením.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 18.11.15 13:45

zlaticko5, slušní lidé? Nenechte se zmást, oni se chovají slušně když nemají komunitu a jsou tu osamoceni. Čím více jich je ale na jednom místě, tím více jsou agresivnější vůči původnímu obyvatelstvu.

A hlavně, v Koránu je psáno že bezvěrcům je dovoleno lhát. "Lhaní je důležitou součástí islámu a je v muslimské kultuře hluboce zakořeněno." Islámský duchovní vysvětluje v televizním pořadu 3 pravidla, kdy je lhaní muslimům povoleno, pro dobro islámu. Muslimové lžou svým ženám, lžou nemuslimům a také lžou policii, která chce zmařit útoky islámského terorismu.

http://www.mediaoislamu.cz/20…luje-islamsky-duchovni-memri/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 18.11.15 13:57

Již Karel May psal ve svých knihách jak je tento národ nespolehlivý a lhavý obzvláště k bílým ,,džaurům,,. To je pro ně největší slast, jak bílého muže napálit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nazor
Datum: 18.11.15 13:54

Nejen muslimové, Dohledejte si s čím se potýká Londýn a policejní akce Project Violet...musíte, ale hledat na zahraničních servrech, to Vám u nás nikdo nesdělí, co vše to sebou nese...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 13:05

Velkou většinou jde o ekonomické dezertéry, kteří zneužili situace a svezli se s uprchlickou vlnou. Francouz neutíkal, i když ho zabral Hitler. Finito!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luha®
Datum: 18.11.15 15:03

Obávám se, že tato, ani další vlny imigrantů s návratem do své země již nepočítají.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 15:36
avatar

- v Evropě byly přece války odjakživa - od 2. světové války větší konflikt snad naposled v Jugoslavii (pokud vím) - ale Evropani vždy spíše bojovali, nežli aby hromadně utíkali tak, jako dnes muslimové - když koukám na ty tisícihlavé fronty uprchlíků - připadá mi to jako nájezd sarančat - to snad normální není - alespoň podle selského rozumu - pominu-li různé "humanistické" či jinak pomatené názory.

Proč by se měli stěhovat sem?- když mají svoje země - a kam tedy bychom měli před nimi utéct my ? - Zase nám nezbude nic jiného, nežli se proti okupantům a nepřátelům bránit - a to i se zbraněmi v ruce, jako od středověku vždy. Anebo kolaborovat a čekat, až nás zase někdo osvobodí -?! (- jako Rusové v r.1945).

Ani technicky není možné, aby se do Evropy všichni muslimové přestěhovali ! - když už pomineme různé náboženské, rasistické, či kulturní aspekty. A to nemáme vyřešenou (a to asi nikde v Evropě) - romskou otázku ! -nerozumím, nerozumím, nerozumím !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 15:54
avatar

Dají se poznat mezi ubohými uprchlíky ty hovada co pak střílí do lidí? Podívejte jaké informace mají Rusové...aby nebylo pozdě...! Kolik jich tu už asi je?

http://ntv.livejournal.com/414928.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepa*
Datum: 19.11.15 08:15

To je super, ten odkaz. Potvrzuje jen to, co tuší každý, nahlas se ale bojí. Co muslim, to zmetek prolhaný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 22:52

My Češi jsme po revoluci, možná i ještě nyní měli pověst v Rakousku i Německu - velice nepěknou. Přesto nás nikdo od tamtud nevyháněl ani nesekal prsty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 22:53

O muslimech vím něco málo zblízka. V zaměstnání byly dvě Čečenky. Odešly sem s rodinami kvůli Rusům. Když jsem viděla, jak žijí, nevěřila jsem svým očím. Obě měly tři děti. Dělaly těžkou práci v domově seniorů. Manžel jedné z nich byl vyučený, ale celé dny vysedával s krajany v restauracích. Ředitelka domova mu nabídla práci a on se urazil. Muslim nebude pracovat u nevěřících psů. Tak nepracoval vůbec. Manžel druhé byl psychiatr. Taktéž nepracoval, že prý se na to necítí. Doma říkal, že vyzvedne děti ze školy a školky a ona pak měla každou chvíli telefon, že děti nikdo nevyzvedl. Jednou se na rok odstěhoval k Češce. Muslimské ženy v případě rozvodu musejí děti nechat manželovi. Ten je pak nechá u své matky. Nechat se živit, pobírat sociální dávky od Čechů, to jim nevadí, ale pracovat se jim nechce. Neříkám, že jsou takoví všichni, ale tihle dva to je dobrý vzorek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 23:01
avatar

OIpravdu věříte, že přijme hodnej/zlej muslim evropské hodnoty, zákony a pravidla? Oni budou vždy poslouchat svoje kazatelé. I nejhodnější muslimové budou do té doby dokud nevycítí převahu a většinu a pak bude s námi konec. Oni si chtějí časem Evropu ochočit a přivlasnit :(


doplněno 18.11.15 23:11:

Zlatíčko pust si tohle video a na Youtube jich je plno a pak nám ještě řekni něco o lítosti.


Ohodnoceno: 0x
 
Od: nazor
Datum: 19.11.15 07:41

http://www.bangladeshallnews.…-with-myanmar-muslim-peoples/

Ještě doplním o jeden muslimský hapening...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.15 13:49

Schválně,jestli spočítáte kolik nese těch dětí ta bosá žena? A pánové,lépe řečeno burani, mají ruce v kapsách.


doplněno 19.11.15 13:51:

http://pravyprostor.cz/fotogr…mbolem-islamske-invaze-do-eu/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.15 14:02
avatar

- no bojovnice za ženskou rovnoprávnost budou mít, jak koukám "utrum" - a na volební právo žen budou moct taky zapomenout !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 12:36

Muslimové (muži) jsou zvyklí nic nedělat. Muži jen dávaj rozkazy případně bojují a bání rodinu. Ženy jsou od toho aby všechnu práci dělali. Muž se nestará o děti, to žena. Jasné, ne? Jo a ta žena není bosá ma nohou nějaké střevíce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dopo
Datum: 20.11.15 19:19

http://www.zpravy.idnes.cz/ne…A130218_133627_zahranicni_pul


doplněno 20.11.15 19:20:

To je z 2013 a nic se nezměnilo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 12:35

Ale ČR chce příjmout, ne že ne. Myslím že v TV jsem zaslechl číslo 2000 pro příští rok! Ale já jsem proti. Vždyď naše se nepostaraj ani o vlastní lidi. Ročně venku umře / umrzne 50 bezdomovců! Proč jim vládat nesežene ubytování a práci? Místo toho rozdávají práci cizím. Na ulici může skončit kdekdo. Dneska hodně lidí bere půjčky a hypotéky a práce je nejistá. Kdyby se tak postarali alespoň o ty čerstvé bezdomovce, ale to oni neudělají, oni mají vysoké dluhy na pojištění a na exekucích přišli o bydlení tak se z lidí stávají bezdomovci. Naše vláda je ostudou Evropy. Jen skáče jak EU zapíská, jen aby držela hubu a krok a náhodou na ní někdo nepodal žalobu. Takového premiéra jak je Mečiar bych chtěl mít, rozhodného, ostrého jehož skutky jsou vidět jasným ano nebo ne a ne jen bezduchým blábolením a slabou diplomacií.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petusak
Datum: 22.07.16 17:02

Česká republika přijala nejvíc imigrantů přepočteno na počet obyvatel v Evropě. Přijali jsme 100 000 Vietnamců, 100 000 Ukrajinců a 500 000 Romů. Tak co pořád ti neschopní panáci z EU blábolí o xenofobech a rasistech, až budou mít v multikulturním soužití stejné úspěchy, jako ČR, tak ať mluví ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 22.07.16 17:18
avatar

Muslimy je třeba co nejdříve vykopat z Evropy. Bez výjimky všechny. Nebo alespoň jejich počet razantně snížit. Dokud jich je málo, budou držet hubu. Jakmile jich bude hodně, podřežou nás jak prasata.

NIKDY, OPRAVDU NIKDY! muslimové nepřijmou Evropské hodnoty ani tradice. NIkdy se nepřizpůsobí. Vždy půjdou za svým Mohamedem, který byl vrah a své oběti zabíjel lstí. (to je v Koránu). Každý muslim bere jinověrce jako prašivého psa.Neexistuje umírněný muslim, NEEXISTUJE!

Bohužel není jiná cesta než muslimy likvidovat vojensky, silou. Křižáci před tisíci lety měli stejné smýšlení, jako dnešní muslimové. Nejseš Křesťan? Pak jsi kacíř a upálíme tě. A přesně takhle to chodí v dnešním Islámu a všeobecně v pravidlech muslimů.

http://www.securitymagazin.cz…namy-exmuslim-1404051676.html

ten článek v odkazu by si každý vrcholný polituk všech států měl povinně přečíst. Bývalý muslim popisuje islám, tak jak to opravdu je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 22.07.16 17:35

Problém není v imigrantech, ale v tom, že jich je na Evropu poněkud mnoho. Vezměte si velikost populace: ČR->10M, oproti tomu: Syrie->17M, Afganistán->32M, Pakistán->200M.

Lidé, stejně jako jiní živí tvorové, se v příznivých podmínkách rychle množí. Boj o zdroje je to o co tu jde.

Co se týče ČR dohledejte si kolik ze státního šlo tzv. na "imigranty", ale ve skutečnosti, kde skutečně ty peníze zkončili. Pro šikovné Čechy to je příležitost k novému druhu businessu.:)

Navíc imigrace je velké téma. Lidé se tím pobaví a nevěnují pozornost např. tomu, proč se u nás neřeší postih komunistů, kteří zaškvařovali lidem a kradli jejich majetky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vanad1*
Datum: 22.07.16 17:45

Že je jeden muslim na 5000 dalších umírněný neznamená, že je v pohodě. Islám ukládá bojovat proti nevěřícím. Tedy jim od malička smaží mozek a pak s takovým tvorem chcete bydlet? Co si doma zaseli, to také sklízí a náš problém to není. Jestli umírají tak zase jen díky jejich vlastnímu způsobu života. nechci muslima potkávat a chovat se aby je náhodou něco nerozčilovalo, jako například držet manželku za zadek. Spořádaně ať odtáhnou do svých končin a ať si tam dělají stojky. IS vzešel jen a jen z jejich řad.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 21:30
avatar

Přesně tak. Když už tady ti mohamedáni jsou, tak rozhodně by jim v ničem Evropa v žádném případě neměla ani o píď v čemkoliv ustupovat. A zásadně nestavět mešity a kazatelny. Chceš tady být a žít? Pak s našimi pravidly. Tvoje pravidla končí, smiř se s tím. Věř si v co chceš, to je tvoje věc, ale budeš se chovat po našem. Pokud ne? Táhni do prdele odkud jsi přišel.

Je k zeblití, jak se jim politici snaží podlejzat a všemožně ustupovat. Za chvilku se nebudou slavit Vánoce, protože přece by to mohlo muslimáky urážet ne? Jestli se Evropa neprobudí, tak půjdem do sraček a do totálních.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.