Je situace opravdu tak kritická?

Od: Datum: 17.11.15 20:47 odpovědí: 23 změna: 18.11.15 14:04

Je situace opravdu tak kritická, aneb jsem moc histerický národ?

Dobrý den, sám tu žádné uprchlíky, islámisty nechci. Ale opravdu je ta sitace tak kritická? Čtu si v diskuzích jak lidé píšou jaké se rozpoutané peklo, jak je situace ztracená atd. Je to pravda? Samozřejmě naše vedení státu lidu nenaslouchá a sám bych hranice uzavřel.

P.S. Myslíte si, že dojde k nějaké revoluci a že se nám podaří otočit tento ržim co u nás panuje?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.15 20:59
avatar

Mně rozhodně nevadí ta dvacítka utečenců co zde chtějí zůstat. Rozhodně mi vadí více přiživování parazitů romské národnosti na nás ostatních.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 21:10

Jaký režim chcete kam otáčet? Jaké hranice a jak chcete uzavírat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 17.11.15 21:18

To je všecko kdyby..., jaká histerie? Že nechcete, pište zákonodárcům, vládě. Pak se ozvěte. Revoluce? Cizinci nám vládli staletí, přišli Němci, nic, přišli Rusové, nic, tedy národ jako takový. O jakém pekle, ztracené situaci je řeč?
Dotazy na to samé, zde se to nevyřeší a je tu klid. Co mají říkat lidé, kde to skutečně třaská? Zatím tady nemám strach, číhají jiná nebezpečí. Jaký režim by měl nastoupit?
Co tak něco pozitivního k řešení by nebylo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 21:21
avatar

- jakej režim chcete otáčet - myslíte ten "vycinkanej"?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 21:32
avatar

Asi takto, užijte si posledních 50let klasické Evropy :( Sice straším, ale zcela pravdivě :( A můžete rovnou zapomenout, že ČR zůstane v Evropě jako nějaký ostrůvek staré Evropy. Ještě budeme rádi vzpomínat na drobné problémy s cikány a ještě bude škemrat v Rusku a Číně za řešení situace. Krize totiž přijde od Západu :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 22:00
avatar

Kritická už byla, teď je v pr..li !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 22:41

Já teda fakt nevím, kdo je tady hysterický, když tak čtu některé dosavadní příspěvky*ee*. Terorizmus zkrátka bude dostávat po čuni a tak to bylo a vždycky bude! Pokud to ovšem Evropa konečně pochopí. Amíci to už chápou dost dlouho...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 22:56

Češi nejsou ten druh lidí co by protestoval, nechá si všechno líbit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 23:08

Aha, tak proto jsme poslali do dějin Habsburky, rakouskou monarchii, Sovětský svaz a komunisty?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 09:51

Upřímně - rozpad Rakouska-Uherska považuji v dnešním světle za historickou chybu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 13:44

kovis: chyba, nechyba, kdo ví jak by to s náma dopadlo. Každý národ má právo na sebeurčení. Multikulturní a multinárodní státy nemají šanci na přežití. Slováci se radši zaprodali Hitlerovi, než aby byli s námi. A koukněte po světě: frankofonní Québec v Kanadě, Skotové, Katalánci, sever Itálie, všichni se chtějí trhnout. Rozpad Jugoslávie, SSSR, atd, atd. Takoví už jsme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luha®
Datum: 17.11.15 23:10

Až vyžerou Německo, tak se vrhnou na okolní státy. Měli od převaděčů slíbené domy, byty a auta. Utratili 200 tis. za cestu a teď budou přes zimu pod stanem. V domovské zemi už nic nemají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 23:59
avatar

Co by u nás tak kdo oproti Německu vyžral? *haha* Asi jsme za vodou. Díky všem rozkradačům za ta desetiletí tunelování! *smich*

No jo, dlouho se sralo na řešení skutečného problému, protože to nebylo ekonomicky výhodné. A teď kvůli tomu trpí hodně lidí útěkem z domova. A to jako zatím bezprecedentně hodně. Většina je podle mě úplně stejně naštvaná svojí bezmocností a nutností žebrat o pomoc jako bychom byli my, kdyby se nám to stalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 09:53

Neřekl bych, že jsme za vodou, nicméně si žijeme v porovnání s drtivým zbytkem světa jako prasata v žitě. Takže zcela jistě tu je co vyžírat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 07:12
Kdyby neutikali a bojovali tam,tak pak nemusi bojovat tady,ale to je na dlouhou diskusi.
doplněno 18.11.15 09:26: Pritom nam Velka Britanie dluzi miliardy, nevim uz za co,je to snad zlato ulozene pred valkou,by nekdo rekl lip.Kazdopadne na to se take zapomina a nasi politici to nechavaji byt,kdyby se vyrovnaly dluhy tak je hned po statnim dluhu
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 08:52
avatar

Tak, tak... Taky jsem neslyšel o tom, žeby naši mladí muži za První republiky zdrhali někam do ciziny,

jen aby nemuseli bránit svou Vlast. Ba naopak, sami se hlásili do armády, aby svou Vlast proti náckům

ubránili. Bohužel, Mnichov rozhodl jinak. Pak se spolehněte na své "spojence".

Naše vláda musela Britské RAF proplatit i ty poslední ponožky, které tam naši letci nafasovali.

Mrzí mě, že se dnes na tyto věci jaksi "plánovaně zapomíná".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nazor
Datum: 18.11.15 09:08

Přesně tak, na to má dobrý názor ministr zahraničí z nové zvolené polské vlády. Proč by někdo měl za ně bojovat, zatímco budou sedět v Evropě a popíjet kafe a v lepším případě pouze sledovat jak se to vyvíjí. A taky něco z minulosti, i poláci a český letci se za války připravovaly v zahraničí bránit svoji vlast, to není nic nového.

Na druhou stranu, kdo jim to tam rozvrátil...no, ale ani to není omluva, aby si svoje domovy nechránily doma.

To je celé vysoká politika co se děje, obyčejný člověk se v tom ztrácí... Polsko má výhodu a to jsou ty čerstvé volby.

Švédsko si na ně ještě pár let počká))a my snad něco vyřešíme u voleb? Udělá se třeba koalice a co potom?


doplněno 18.11.15 09:27:

Koaliční stranická polívčička, to je nádor voleb.

Z toho nevzejde nikdy nic kvalitného, jenom rozbroje, dohady uvnitř koalice a zatím jde o nás, plátce daní a místo tzv.vládnutí se dohadují hodiny a hodiny v parlamentu, kdo koho přetlačí. Někdy je to hořká komedie u koryt.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 09:16
avatar

Máte na mysli podvodnou koaliční smlouvu vůči voličům..?
No, pak samozřejmě nemůžeme svým voleným zástupcům věřit.

Jelikož si svou stranickou polívčičku okoření tím, co jim vyhovuje.

Ne tím, co si přeje občan (volič).

Jaký pak mají volby smysl..? *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 12:27
avatar

"...nam Velka Britanie dluzi miliardy, nevim uz za co,je to snad zlato ulozene pred valkou..."

Pokud si pamatuju, tak "československý zlatý poklad" byl uložený v USA a amíci nám ho někdy v letech devadesátých vrátili. Jenže naše tehdejší "strana a vláda" ho dokázala během pár let zašantročit (v TV tehdy kdosi prohlásil, že poklad vyměnili za výhodné "dolarové aktivity".

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: mzxy*
Datum: 18.11.15 09:14

kritická je hloupost a nevzdělanost našich občanů, proto nedoženeme západ ani za dalších 20 let a proto u nás nebude taková životní úroveň jako v Německu...a proto také nikdy nebude ČR cílem uprchlíků

DUSTYCZ, až se postavíš do čela té tvé revoluce, možná se přidám...pokud budeš mít nějaký racionální program

Neuvádíš, jaký režim, by jsi chtěl

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 10:52
avatar

mzxy, tedy já s Vámi souhlasím. :) A snad se nám to z důvodů které uvádíte, opravdu vyhne. Alespoň prozatím a doufám, že na dost dlouhou dobu. A možná, že se mezi tím Něco stane. Ale nebude to naším přičiněním. Ani v tom dobrém a ani v tom zlém. My budeme dál jen tak planě mudrovat a popichovat se na všelijakých poradnách, na všechno budeme mít ty nejlepší názory a teoretických řešení přehršle. Je tady málo lidí, kteří nezůstanou pouze u slov a ti, kteří se vzchopí k nějakému činu, ti ostatní nepodpoří ze zbabělosti, nebo nevědomosti. Ale ono je to jaksi pochopitelné. Jsme malý národ a naše historie nás naučila přispůsobivosti a podlézání. A v tom je možná skryta naše síla a schopnost k přežití...


doplněno 18.11.15 11:16:

A situace opravdu kritická je, ale prozatím se nás to netýká. Takže klídek...

A hlavně nic nesledovat, o ničem se neinformovat. V žádném případě se nesnažit porozumět něčemu, co se děje jen "pár kilometrů" od nás. Hezky sedět na zadku, strčit hlavu do písku a namlouvat si, že když budeme žít v nevědomosti, tak se nám nic nemůže stát, protože ta zvěrstva se nedějí u nás a tím, že my to odmítneme vzít na vědomí, odvrátíme nebezpečí, a zamezíme útokům teroristů, protože tím jim dáme jasně na vědomí, že jsou jen směšná banda, která lační po mediální slávě. A my jim pěkně zatrhneme tipec tím, že se nebudeme informovat o jejich zvěrstvech a ono je to přestane bavit, protože jim jde vlastně jen o to, aby byli v televizi a na internetu sledováni třesoucím se davem.

I s takovýmto názorem jsem se už setkala. A myslím si, že ti lidé kteří tento názor zastávají, jsou jinak docela rozumní a soudní...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 18.11.15 11:17

Pro mzxy : To soudíte ostatní podle sebe?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 18.11.15 14:04

Já jsem možná v tomto trochu hysterická...*sok* ale vidím to následovně:

Uprchlíci budou proudit i nadále, Turecko a Afrika nás budou vydírat - dejte víc peněz. Náš premier je slabý a prezident nemá pravomoce to zastavit, tak budeme přijímat podle kvot ty kteří u nás být nechtějí. Až v Německu zapálí první ubytovnu i s uprchlíky nebo někomu rupnou nervy a začne je střílet, pak imáni vyhlásí džihád. Ten se po nějaké době přenese i sem a bude totál chaos a válka. S našimi pár stovkami (nebo tisícovkami) policistů a vojáků bez slušného výcviku nemáme šanci.

Přála bych si ale aby to bylo jinak:

V4 se semkne, možná vystoupí z EU. My zadrátujeme hranice s Německem (popřípadě i s Rakouskem), aby až vyžerou Německo nemohli k nám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.