Jsme ve válce?

Od: Datum: 17.11.15 19:14 odpovědí: 14 změna: 18.11.15 12:27

já myslím že ne po 11.září se taky hodně mluvilo o tom,že začala válka a kde nic tu nic


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: scv®
Datum: 17.11.15 19:21
avatar

Pokud Vám jako válka stačí Studená válka, tak ano.. protože ta nejspíš nikdy neskončila, byť to tak bylo prezentováno. A moderní podoba války je trochu jiná, než jak si ji asi představujete - kyberútoky, teroristé řízení mocnostmi v pozadí, neidentifikovatelní vojáci, souboj tajných služeb o (dez)informační převahu, ekonomické sankce decimující celé regiony.. nestačí? Nebojte, brzy se dočkáte i "hmatatelnější" podoby.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 19:22
avatar

Jsme ve válce proti: kouření, alkoholu, drogám také proti rakovině, obezitě, korupci. Ale vyhlásit někomu VÁLKU, to je něco úplně jinýho. Rozdíl mezi slivovicí a koněm ... :-D *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 19:40

Nejedná se o válku v klasickém stylu, jako třeba 1. a 2. světová, ale válka proti terorismu, v tomto případě proti IS. Je to nový fenomén, válka proti neviditelnému nepříteli. Tentokrát je zaměřena právě proti IS a válečná technika bude nasazena jen na jejich území a vojáci se budou střílet navzájem jen tam. U nás budou pouze sebevražedné atentáty, apod. Na víc těch pár desítek tisíc islamistů nezmůže. Zatahali tygra za ocas.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 19:49
avatar

Nejsme, my sedíme u kompu a debatujem na netu,ve válce jsou vojáci co posílaj včelky na pozice IS, ten pak někde bude střílet, odpalovat bomby. To už válka asi je, když armáda střílí a umírají lidé. Ale třetí světová z toho snad nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 19:53

No, američané po světě rozpoutali válek několik. Naši žoldáci se některých z nich účastní. A protože je platíme my, pak asi ve válce jsme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 09:44
avatar

Ra, já jsem si všimla, že Vy strašně nenávidíte ty Američany. A podle Vás za všechno můžou oni. Zajímalo by mne, co Vám udělali. Teda konkrétně Vám. Zrovna u Vás mne to překvapuje, mám Vás zařazeného spíše mezi tu horní příčku mezi rádci na poradně, ale tyhle Vaše podivné reakce mne vždy zaskočí. Fakticky někdy nevím, co si mám myslet... *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 20:43

A které války rozpoutali Američané?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 21:07

Afghánistán, Irák, Libye, Sýrie, Ukrajina, ...


doplněno 18.11.15 05:55:

Počítám jen poslední dobu a se vztahem k dnešním událostem.

Konflikt na Ukrajině rozpoutali Američané podporou banderovců a dalších odporných kreatur. Vládu museli sestavit v podstatě ze samých cizinců, mobilizace s 3% úspěšností - to trochu o něčem svědčí, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 01:10

Buď jsi kremrole, nebo jsi ignorant. 2. sv válka, Korea, Vietnam, teroristé kdekoliv, to ti nic neříká? A kdo napadl Ukrajinu, anektoval Krym. Američané? Zamysli se...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 18.11.15 06:04
avatar

Já myslím že jsme. ani u světových válkách ani jiných nevěděli jak to pomalinku začínalo.. ale jsme, dříve nebo později.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: agenda2030
Datum: 18.11.15 07:07

Za sebe můžu říct, že jsem pohotovosti v rámci svých možností pouze na obranu svoji rodiny a nikoliv bank, médií, politiků a jejich rodin a majetky cizích kolporací .

Klidná vůbec nejsem, ale v součastnosti jsem více ve střehu a jen tak sedět nebudu.

Proberte si to jak chcete, je to můj názor na přítomnost a moje volba.


doplněno 18.11.15 07:44:

Doporučuji shlédnout video s členem ODS Jirsou, potom jak se šel podívat na vlastní oči, jak situace vypadá. ODS jsem nevolila, ale jeho názor a podání , vysvětlení co se děje mi přijde k věci.

Svůj názor vyjádřil ještě před současnou situací ve Francii...

Pak si položte otázku ohledně ttip, proč je tak střežená a udelejte si vlastná názor. Můj je nejbližší k tomu od europoslance Poce k dané ttip.

Co je Agenda 2030? Dohledejte si co sebou nese...

Snad se to dá zhrnout slovama z jedné písně, kde Jožo Ráž zpívá-Když jsme takto v kope, oblečte si dresy, aby bolo jasné, kdo za koho kope.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 18.11.15 11:43

Teď záleží, jestli se dáme. Je to vize, je to utopie.

Ale ono pomaloučku, polehoučku, salámovou metodou to půjde. Špičky politických stran tomu budou naklaněni, zaplatíme jim, podepíšou a ani nebudou vědět co. Viz Lisabonská smlouva, TTIP, to teprve bude.

Stačí si zadat ,,islamizace Evropy,,, která se jim již zdárně zadařila odstartovat. A v mnoha státech se již daří obyvatelstvu být 50 : 50. Ale nesmí si to ti kluci černí moc zkazit svojí výbušnou povahou.

Proč Merkelová nekoná a nevyhlásí imigrantům STOP? Protože dostala v roce 2010 C.Kalergiho Evropskou cenu... a musí vyšlapovat, aby si tuto cenu obhájila. Ano, ano, jedná se o cenu ,,Legální genocidy evropského obyvatelstva,, nyní prezentováno za závojíčkem soucitu, lásky a milosrdenství pomoci.

Též zde byla myšlenka sňatky z donucení, kdo s kým asi nebude velkou záhadou.

Doporučuji přečíst Agendu 2030. Hlavně 5 základních bodů - nový technokratický řád.

A též Historii Panevropského hnutí, třeba na stránkách naší obce Poběžovice //od Jan Jirousek 11.1.2005//. A ano, základní myšlenka této unie společné měny, vlády, armády, trhu, ústavy atd. vznikla na našem území, na poběžovickém zámku, na ochranu západu proti východu, tedy expanzi Ruska.

EU s úspěchem mnohé uvedla již do života a kvůli ochraně hranic se již bude jednat o společné armádě. Co budou hlídat je v oblacích, když všechny migranty stejně pustí, nebo převážnou většinu, obávám se, že to nikdy nezastaví.

Pro zajímavost - nacisté jeho ideu Panevropy zakázali a knihy spálili. Oni měli jinou ideu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: agenda2030
Datum: 18.11.15 12:27

pRO STRAKATÝ PES

Myslím, že mě i Vám je uplně jasné co budou hlídat...a koho. Koho lustrují na letištích a kdo si projde jen tak krokem , přes hranice Schengenu...Nebudu to shválně uvádět, myslím, že kdo chce tak si info zatím ještě najde. Ano, i toto slůvko zatím ještě celkem najde , bude součastí velkého usílí , potlačit pod záminkou prý naši ochrany.

Nechci už více psát, venku je zvláštní jarní počasí...tak si ho jdu užít.

mějte se ))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 09:48
avatar

KDE NIC TU NIC? *ee*

Žijeme v jiné době a jak už zde někteří napsali a vysvětlili, válčí se jinými způsoby...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.